Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Народний депутат Рудик втрапив до лікарні з діагнозом коронавірус, - Мосійчук

2020 03 24 rudik

 

Зазначимо, що Рудик - вже п'ятий народний депутат, якому діагностували коронавірус

Народний депутат Сергій Рудик втрапив до лікарні з діагнозом коронавірус. Про це повідомляє ГЛАВКОМ.

Більше ніяких подробиць наразі невідомо.

Сам Рудик не відповідає на телефонні дзвінки, його помічники підтверджують, що він не на зв'язку.
Зазначимо, що Рудик - вже п'ятий народний депутат, якому діагностували коронавірус.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+1 #6 Олександр К. 25.03.2020, 18:54
Цитую віктор:
от тепер і відчує обранець нашу медицину на власній шкурі.


Не в повній мірі відчує. Київська лікарня для депутатів дещо відізняється від смілянської.
Хоча, здоров'я і йому бажаю. Хвороба вона не дивиться на посади. Жаль лише, що в Смілі немає такої медицини...
Цитата
Сократ
+2 #5 Сократ 25.03.2020, 17:30
Ви маєте зрозуміти, що жити за принципом день прожив і слава Богу це дуже деструктивне і руйнівне мислення і до хорошого воно ніколи не приводило. Ви маєте зрозуміти що жити по деструктивному способу чим гірше іншим тим краще мені, це дорога в прірву. Ви маєте зрозуміти що корупціонери, злодії - крадії це вороги держави №1. Ви маєте з ними безжалісно боротися інакше вони заберуть у вас все. Вони вбивають плани, надії, долі, життя тисяч та мільйонів, забирають майбутнє у наших дітей та онуків. Слабкі та дурні люди – слабка держава, слабка держава – дурні та слабкі люди. Це замкнуте коло з якого потрібно вибиратися.
Цитата
Сократ
+5 #4 Сократ 25.03.2020, 17:28
Може хоча б тепер нам дійде, що таке власна держава і як її потрібно розбудовувати та оберігати. Може хоча б зараз нам дійде, що все має свій причино – наслідковий зв'язок. Що наш дім це не тільки те що за парканом, а вся держава. І що ми грабуючи її і один одного, заради швидкої наживи, ведемо її і самі йдемо до прірви. І це вже не одноразово відбувалося в нашій сумній історії. Та надій в мене особисто мало на здоровий глузд наших людей, бо як видно, навіть війна та втрата територій і загибель людей нічого не вчить нас зараз, не кажучи вже про аналіз та висновки з минулих історичних помилок. Люди одумайтесь! Час змінюватися. Визнати всі свої помилки і намагатися змінитися на краще. І перестати співати і мріяти, що ви «запануєте» у своїй сторонці. Над ким? Над такими самими, як і ви. Це «панування» буде не довгим і закінчиться безславно.
Цитата
Father
+4 #3 Father 25.03.2020, 11:35
За останні 5-10 днів- зустрічі, наради, збори, Рада, округ...
Скільки пан Рудик встиг заразити людей?
Ні на одному відео зверненні, та відео звіті, він не був у масці!!!
А це декілька сотень людей....
Сумно.
Цитата
віктор
+17 #2 віктор 24.03.2020, 20:58
бідний рудик! бідний рудик...так і згадуються слова класика. за нього я зовсім не переживаю. скоріш за все вилікують та потім поїде на курорт відновлювати своє здоровья за наш з вами рахунок. проблема в тому, що в нашому місті та округу рудика взагалі ніхто ні до чого не готувався. масок, або індивідуальних засобів захисту (стратегічний запас на випадок НС) немає, захисних костюмів для медперсоналу немає (2-3 протичумних костюми в інфекційному відділенні не рахуємо ). проблемою лікування рудика займуться столичні лікарі, а хто в нас лікуватиме і головне в чому?. сьогодні медперсонал за власний рахунок купляє собі маски або шиє. тих, що видали не можна довго носити. видатки на чиновників вже більше ніж на медицину. от тепер і відчує обранець нашу медицину на власній шкурі. тепер звалити за кордон не вийде. може хоч після того як вилікується то кошти для лікарні добьється для обладнання та первинних засобів безпеки (маски, костюми тощо)
Цитата
Олександр К.
+40 #1 Олександр К. 24.03.2020, 18:53
Хотілося, щоб шановний депутат і всі інші хворі депутати лікувалися б у лікарнях своїх округів. У загальних палатах, без спецобслуговування. Користь була б.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Олексій ДАВИДЕНКО

Davudenko

 

Про недопущення водопостачання за графіком

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про забруднення річки Тясмин і скиди від КП «ВодГео»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Члени виконкому попросили у Черкаської ОДА 400 тисяч гривень на воду (відео)

03 липня 2020, 17:24

2020 07 03 zvernСьогодні, 3 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли 10 членів виконкому.


Цікаво
Поради психолога: як людина проявляє себе в дрібницях – такою вона і є!

03 липня 2020, 18:25

2020 06 15 psuxolog

Сьогодні ви познайомитеся з талановитим психологом і бізнес-тренером Наталею Грейс. Наталя написала книгу «Закони Грейс», в якій сформулювала ряд закономірностей, які допомагають стати трохи мудріші. Ви можете ознайомитися з деякими з них


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.