Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

28 вересня 2020, 08:20

es

 

 

710 60 без адреси

 

Народний депутат Рудик втрапив до лікарні з діагнозом коронавірус, - Мосійчук

2020 03 24 rudik

 

Зазначимо, що Рудик - вже п'ятий народний депутат, якому діагностували коронавірус

Народний депутат Сергій Рудик втрапив до лікарні з діагнозом коронавірус. Про це повідомляє ГЛАВКОМ.

Більше ніяких подробиць наразі невідомо.

Сам Рудик не відповідає на телефонні дзвінки, його помічники підтверджують, що він не на зв'язку.
Зазначимо, що Рудик - вже п'ятий народний депутат, якому діагностували коронавірус.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+1 #6 Олександр К. 25.03.2020, 18:54
Цитую віктор:
от тепер і відчує обранець нашу медицину на власній шкурі.


Не в повній мірі відчує. Київська лікарня для депутатів дещо відізняється від смілянської.
Хоча, здоров'я і йому бажаю. Хвороба вона не дивиться на посади. Жаль лише, що в Смілі немає такої медицини...
Цитата
Сократ
+2 #5 Сократ 25.03.2020, 17:30
Ви маєте зрозуміти, що жити за принципом день прожив і слава Богу це дуже деструктивне і руйнівне мислення і до хорошого воно ніколи не приводило. Ви маєте зрозуміти що жити по деструктивному способу чим гірше іншим тим краще мені, це дорога в прірву. Ви маєте зрозуміти що корупціонери, злодії - крадії це вороги держави №1. Ви маєте з ними безжалісно боротися інакше вони заберуть у вас все. Вони вбивають плани, надії, долі, життя тисяч та мільйонів, забирають майбутнє у наших дітей та онуків. Слабкі та дурні люди – слабка держава, слабка держава – дурні та слабкі люди. Це замкнуте коло з якого потрібно вибиратися.
Цитата
Сократ
+5 #4 Сократ 25.03.2020, 17:28
Може хоча б тепер нам дійде, що таке власна держава і як її потрібно розбудовувати та оберігати. Може хоча б зараз нам дійде, що все має свій причино – наслідковий зв'язок. Що наш дім це не тільки те що за парканом, а вся держава. І що ми грабуючи її і один одного, заради швидкої наживи, ведемо її і самі йдемо до прірви. І це вже не одноразово відбувалося в нашій сумній історії. Та надій в мене особисто мало на здоровий глузд наших людей, бо як видно, навіть війна та втрата територій і загибель людей нічого не вчить нас зараз, не кажучи вже про аналіз та висновки з минулих історичних помилок. Люди одумайтесь! Час змінюватися. Визнати всі свої помилки і намагатися змінитися на краще. І перестати співати і мріяти, що ви «запануєте» у своїй сторонці. Над ким? Над такими самими, як і ви. Це «панування» буде не довгим і закінчиться безславно.
Цитата
Father
+4 #3 Father 25.03.2020, 11:35
За останні 5-10 днів- зустрічі, наради, збори, Рада, округ...
Скільки пан Рудик встиг заразити людей?
Ні на одному відео зверненні, та відео звіті, він не був у масці!!!
А це декілька сотень людей....
Сумно.
Цитата
віктор
+17 #2 віктор 24.03.2020, 20:58
бідний рудик! бідний рудик...так і згадуються слова класика. за нього я зовсім не переживаю. скоріш за все вилікують та потім поїде на курорт відновлювати своє здоровья за наш з вами рахунок. проблема в тому, що в нашому місті та округу рудика взагалі ніхто ні до чого не готувався. масок, або індивідуальних засобів захисту (стратегічний запас на випадок НС) немає, захисних костюмів для медперсоналу немає (2-3 протичумних костюми в інфекційному відділенні не рахуємо ). проблемою лікування рудика займуться столичні лікарі, а хто в нас лікуватиме і головне в чому?. сьогодні медперсонал за власний рахунок купляє собі маски або шиє. тих, що видали не можна довго носити. видатки на чиновників вже більше ніж на медицину. от тепер і відчує обранець нашу медицину на власній шкурі. тепер звалити за кордон не вийде. може хоч після того як вилікується то кошти для лікарні добьється для обладнання та первинних засобів безпеки (маски, костюми тощо)
Цитата
Олександр К.
+40 #1 Олександр К. 24.03.2020, 18:53
Хотілося, щоб шановний депутат і всі інші хворі депутати лікувалися б у лікарнях своїх округів. У загальних палатах, без спецобслуговування. Користь була б.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Денис ІВЛЄВ

Ivlev

 

Сила Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - в команді однодумців

Софія ГНІДАЯ

Gnidaya

 

Про те, чому я йду на вибори від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

 

Про коронавірус

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Держпродспоживслужба повідомляє: увага – десикація!

28 вересня 2020, 17:29

2020 09 28 litak2

Проводити десикацію рекомендується першою чергою для пізньостиглих культур: соняшнику, льону, сої, пшениці, гороху, картоплі, насінників цукрових буряків, люцерни, конюшини та інших культур приблизно за 10 діб до збирання врожаю.


Цікаво
Невролог розповів, як позбутися від метеозалежності

28 вересня 2020, 18:35

2020 09 19 nervu

З 25 по 28 вересня на Землі очікується сильна магнітна буря.


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.