Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Юрій СТУДАНС

Stydansсекретар Смілянської міської ради


Про сплату податків смілянами


- Щоб місто функціонувало нормально – містяни повинні сплачувати податки. Податки – це суспільний договір між владою і громадою. Якщо ти сплачуєш податки – ти маєш право щось вимагати від влади.
Ми, як представники влади, теж намагаємось зекономити на собі – скорочуємо штат, урізали собі премії. Але через те, що сміляни не масово сплачують податки –бюджет недоотримує коштів. У нашому місті не всі фізичні і юридичні особи, не всі підприємці сплачують податки – вони якось уникли відповідальності і не попали в базу, система їх не бачить і тому вони не платять податки. І це неправильно. Мабуть, 30% не сплачують податки. Вони працюють, мають дохід – але нічого не сплачують. А якби всі платили потрошку – можливо, тоді не треба було б підвищувати податки, вистачало того, що є.
Податки – це болюча тема, ми це розуміємо. Але місту треба якось наповнювати бюджет.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-1 #5 Сократ 22.05.2021, 13:20
1.15 -1.25 хв інтервю Гордона з Іларіоновим. Послухайте кровососи та злодії, що потрібно для економічного розвитку держави і міста, а ще я вважаю потрібнно, щоб тупих кровосісь потрібно, як мінімум гнати поганою мітлою з тих місць, куди вони влаштовують свої сраки користуючись не грамотністю та тупістю тих, хто їх туди обирає. Кожен народ заслуговує на таку владу, як і сам народ.
Цитата
Виборець
+10 #4 Виборець 19.05.2021, 14:39
Пропоную таку економію коштів: міський голова Ананко отримує пенсію по інвалідності, перший заступник міського голови Лисенко отримує пенсію по інвалідності, заступник міського голови Карло отримує пенсію по інвалідності, керуюча справами Яценко отримує пенсію по інвалідності, новий радник міського голови Рогач отримує пенсію по інвалідності. Живіть на пенсію по інвалідності--вона у вас велика, а свою зарплату віддавайте в міську казну.
Цитата
Виборець
+7 #3 Виборець 19.05.2021, 14:29
Пане Студанс, ви кажете про економію бюджетних коштів, про скорочення штату міськради. А чому радником міського голови влаштовано Світлану Рогач, завуча школи № 3 та особисту подругу заступника міського голови Тетяни Карло? Декларація Рогач на сайті НАЗК розміщена за 13.05.2021., як кандидата на посаду.
Цитата
Ваасся
+4 #2 Ваасся 18.05.2021, 09:24
"... вони якось уникли відповідальності і не попали в базу"!!! Юрій Іварович, у Смілянської міської ради не має ніякої своєї особистої, офіційної бази підприємців які сплачують податки і не було ніколи. Існує ЄДР, На сьогодні Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ЄДР), створений відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців“, забезпечує накопичення інформації про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Все кінець. Не вигадуйте те що не передбачено законодавством України.
Цитата
Полиграф
0 #1 Полиграф 18.05.2021, 09:08
Какой договор! В нынешних условиях это эксплуатация народа власть придержащими, а не договор! Ты сначала почитай конституцию, прежде нежели чушь нести! Там чёрным по белому и чётко сказано, что власть обязана сначала обеспечить народ всеми необходимыми благами, а потом требовать какие-то налоги! А сейчас этого нет, люди еле концы с концами сводят, цены на всё заоблачные! Поэтому, согласно конституции, этот договор, в первую очередь, нарушаете вы, и, соответственно, не имеете права что-то требовать от народа, пока не выполните своё обязательство! В противном случае, в таких условиях принудительный сбор налогов называется уже тиранией и диктатурой!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олена НЕЧИПОРЕНКО

 

 

"Під покровом Холодного Яру"

 

Лариса КОШОВА

 

Про другу дозу вакцини і вакцинацію вагітних

 

Юрій СТУДАНС

 

Про податки і наповнення бюджету

  

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Смілянські пам’ятники і пам’ятні знаки закріплять за підприємствами і організаціями міста

16 червня 2021, 10:28

2021 06 14 pamyatnikСоромно, але у нашому місті досі не можуть розібратися з історичними пам’ятками, пам’ятниками, знаками, монументами, похованнями


Цікаво
У Британії підірвали градирні вугільної електростанції

15 червня 2021, 18:34

2021 06 15 vzrivПідрив градирень закритої вугільної електростанції Rugeley в Британії. Символ закінчення ери вугілля в енергетиці


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка