Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

У Смілі хочуть продати комунальний кінотеатр «Екран» (відео)

2019 07 12 ekran

 

Очевидно, знайшовся хороший покупець , який бажає придбати смілянський кінотеатр «Екран», тому що у міській раді почали активно обговорювати це питання. Його навіть розглядали на сесії міської ради, але поки що не проголосували.
Ціна питання – 2 мільйони гривень, тому спочатку комунальну частку в статутному капіталі ТОВ "Екран-Плюс" хочуть внести у список об’єктів для приватизації.
Комунальна частка ТОВ "Екран-Плюс" складає 51%.
Питання щодо приватизації кінотеатру детальніше розглянуть на черговій сесій міської ради 25 липня.

 

scroll back to top

Коментарі  

Щоб не плакать я..
0 #3 Щоб не плакать я.. 14.07.2019, 14:17
Цитую Victor:
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!

А навіщо? Тобі, що "кіна" не вистачає? Може тобі ще "цирк" відкрити?
Це якщо не зрозуміло, то цинічний жарт до зовсім не смішної ситуації.
Цитата
Victor
0 #2 Victor 13.07.2019, 20:18
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!
Цитата
Михайло
+2 #1 Михайло 13.07.2019, 12:57
І цей покупець магазин АТБ (дуже можливо), Таке приміщення в центрі за 77 тис долларів! Не погано так. Я беру до кого йти договір підписувати?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

СЕРГІЙ ДУБРОВ

Dybrov

 

Що треба знати про експрес-тести на коронавірус?

 

Володимир Тірон

Tirion

 

Про поширення коронавірусної інфекції 

 

Наталя Сегеда

Segeda1

 

Про підпали трави та очерету, у яких горить усе живе

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
В Смілі вночі частково відключать інтернет

02 квітня 2020, 17:53

2020 04 02 mclautКомпанія Маклаут попередила абонентів про проведення ремонтних робіт і перепросила за незручності.


Цікаво
Смілянин В'ячеслав Василенко «одружився наосліп»

02 квітня 2020, 18:37

2020 04 01 odryzena

Смілянин В'ячеслав Василенко узяв участь у програмі телеканалу «1+1» "Одруження наосліп".


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.