Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У Смілі хочуть продати комунальний кінотеатр «Екран» (відео)

2019 07 12 ekran

 

Очевидно, знайшовся хороший покупець , який бажає придбати смілянський кінотеатр «Екран», тому що у міській раді почали активно обговорювати це питання. Його навіть розглядали на сесії міської ради, але поки що не проголосували.
Ціна питання – 2 мільйони гривень, тому спочатку комунальну частку в статутному капіталі ТОВ "Екран-Плюс" хочуть внести у список об’єктів для приватизації.
Комунальна частка ТОВ "Екран-Плюс" складає 51%.
Питання щодо приватизації кінотеатру детальніше розглянуть на черговій сесій міської ради 25 липня.

 

scroll back to top

Коментарі  

Щоб не плакать я..
0 #3 Щоб не плакать я.. 14.07.2019, 14:17
Цитую Victor:
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!

А навіщо? Тобі, що "кіна" не вистачає? Може тобі ще "цирк" відкрити?
Це якщо не зрозуміло, то цинічний жарт до зовсім не смішної ситуації.
Цитата
Victor
0 #2 Victor 13.07.2019, 20:18
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!
Цитата
Михайло
+2 #1 Михайло 13.07.2019, 12:57
І цей покупець магазин АТБ (дуже можливо), Таке приміщення в центрі за 77 тис долларів! Не погано так. Я беру до кого йти договір підписувати?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Чиновники звітують, що середня зарплата у Смілі 8287 гривень

19 жовтня 2019, 14:08

2019 10 18 zarplata

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса доповів, що згідно з даними статистики середня зарплата у Смілі


Суспільство
Чоловік лікувався сирими мухоморами

20 жовтня 2019, 14:08

2019 10 16 grubu

Зі скаргами на загальну слабкість, нудоту, блювоту та запаморочення звернувся до швидкої медичної допомоги житель села Чорнявка Черкаського району.


Цікаво
В Україні заборонять використання пластикових пакетів

20 жовтня 2019, 15:34

2019 10 18 paket

Щоб мінімізувати шкоду для природи, у Парламенті зареєстрували законопроект 2051-1 про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.


Афіша
20 жовтня у Смілі вшанують Якова Водяного

19 жовтня 2019, 11:32

2019 10 18 zystrich11

Громадська організація «Територія Гідності» спільно зі своїми партнерами підготувала чергову серію проекту "Сміла Incognita" – проекту, який має на меті розповісти смілянам про видатних земляків, уродженців нашого міста і району.