Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

У Смілі хочуть продати комунальний кінотеатр «Екран» (відео)

2019 07 12 ekran

 

Очевидно, знайшовся хороший покупець , який бажає придбати смілянський кінотеатр «Екран», тому що у міській раді почали активно обговорювати це питання. Його навіть розглядали на сесії міської ради, але поки що не проголосували.
Ціна питання – 2 мільйони гривень, тому спочатку комунальну частку в статутному капіталі ТОВ "Екран-Плюс" хочуть внести у список об’єктів для приватизації.
Комунальна частка ТОВ "Екран-Плюс" складає 51%.
Питання щодо приватизації кінотеатру детальніше розглянуть на черговій сесій міської ради 25 липня.

 

scroll back to top

Коментарі  

Щоб не плакать я..
0 #3 Щоб не плакать я.. 14.07.2019, 14:17
Цитую Victor:
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!

А навіщо? Тобі, що "кіна" не вистачає? Може тобі ще "цирк" відкрити?
Це якщо не зрозуміло, то цинічний жарт до зовсім не смішної ситуації.
Цитата
Victor
0 #2 Victor 13.07.2019, 20:18
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!
Цитата
Михайло
+2 #1 Михайло 13.07.2019, 12:57
І цей покупець магазин АТБ (дуже можливо), Таке приміщення в центрі за 77 тис долларів! Не погано так. Я беру до кого йти договір підписувати?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 



Якій політичній силі ви довіряєте?













Ваш голос зараховується лише один раз

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

24 січня 2020, 17:21

2020 01 21 proficii

У смілянському центрі зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.


Цікаво
Що варто знати про уханський вірус

24 січня 2020, 18:25

2020 01 24 yxan

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований ще у кількох країнах.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.