Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У Смілі хочуть продати комунальний кінотеатр «Екран» (відео)

2019 07 12 ekran

 

Очевидно, знайшовся хороший покупець , який бажає придбати смілянський кінотеатр «Екран», тому що у міській раді почали активно обговорювати це питання. Його навіть розглядали на сесії міської ради, але поки що не проголосували.
Ціна питання – 2 мільйони гривень, тому спочатку комунальну частку в статутному капіталі ТОВ "Екран-Плюс" хочуть внести у список об’єктів для приватизації.
Комунальна частка ТОВ "Екран-Плюс" складає 51%.
Питання щодо приватизації кінотеатру детальніше розглянуть на черговій сесій міської ради 25 липня.

 

scroll back to top

Коментарі  

Щоб не плакать я..
0 #3 Щоб не плакать я.. 14.07.2019, 14:17
Цитую Victor:
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!

А навіщо? Тобі, що "кіна" не вистачає? Може тобі ще "цирк" відкрити?
Це якщо не зрозуміло, то цинічний жарт до зовсім не смішної ситуації.
Цитата
Victor
0 #2 Victor 13.07.2019, 20:18
Залиште місту єдиний кінотеатр!!!
Цитата
Михайло
+2 #1 Михайло 13.07.2019, 12:57
І цей покупець магазин АТБ (дуже можливо), Таке приміщення в центрі за 77 тис долларів! Не погано так. Я беру до кого йти договір підписувати?!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

17 серпня 2019, 14:03

2019 08 12 skola

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато іншого.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір