Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У влади і відділу охорони здоров’я виник конфлікт через пільгові ліки

2020 05 15 styzenko

 

Першочергово планувалося, що зарплати медикам має виплачувати держава з держбюджету. Проте через реорганізацію медичної галузі і недофінансування з боку держави, смілянські медики могли залишитися без зарплати.
Щоб не провокувати соціальну напругу і не позбавляти заробітної платні медичних працівників у такий важкий час пандемії коронавірусу, міська влада вирішила розрахуватися з лікарями і медсестрами грошима, які були заплановані на пільгові ліки та оплату комунальних послуг.
Тож медикам дали зарплату, але сміляни залишилися без пільгових медикаментів. Така ситуація в медицині і невпевненість у завтрашньому дні викликала занепокоєння у начальника відділу охорони здоров’я та претензії до діючої влади.
Тим часом під час засідання секретар міської ради Віктор Федоренко нагадав, що завжди влада нормально співпрацювала з відділом охорони здоров’я, завжди вдавалося знайти порозуміння. І раніше були часи безгрошів’я, але була співпраця з підприємцями, які давали ліки в борг. А зараз пішли якісь плітки, інтриги та маніпуляції з боку відділу охорони здоров’я.
І хоча начальник відділу охорони здоров’я переконував, що то все чутки і наклепи, Віктор Федоренко публічно закликав всіх до співпраці, до цивілізованого вирішення питань, щоб хворі люди, яким життєво необхідні ліки, не стали заручниками інтриг і кулуарної боротьби.

scroll back to top

Коментарі  

Nikola
0 #1 Nikola 15.05.2020, 11:23
Микола хоче бути і розумним і красивим. Тільки він, мабуть, ще не знає, що політика дуже небезпечна і грязна справа.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Куплять «лежачі поліцейські» за 100 тисяч гривень

26 січня 2021, 14:29

На бюджетній комісії вирішили виділити 100 тисяч гривень на «лежачі поліцейські» і передати їх на баланс СКП «Комунальник», щоб комунальники встановили ці перешкоди на небезпечних ділянках автодоріг по місту.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке