Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

До станції імені Тараса Шевченко пішов швидкісний дизель-потяг

2020 09 24 potyag

 

Почав курсувати швидкісний дизель-потяг за маршрутом “Черкаси - станція імені Тараса Шевченка”.
Про це повідомляє голова ОДА Сергій Сергійчук.
За його словами, це важливий, але тільки перший крок до глобальних інфраструктурних змін. І не в далекій перспективі, а вже найближчим часом.
«Потяг щодня робитиме 4 зворотніх рейси. Розклад сформували так, щоб людям було зручно пересідати на потяги «Інтерсіті», що йдуть в усіх напрямках нашої держави», – наголошує голова облдержадміністрації.
Він говорить, що наразі вирішується одна з транспортних проблем черкащан. А наступного року буде проведемо модернізацію ділянки «Черкаси – станція імені Тараса Шевченка». У державному бюджеті 2021-го року на це вже передбачено 195 млн грн.

 

2020 09 24 potyag1


«Це дасть можливість черкащанам значно скоротити час поїздок до Києва та зв’яже наше місто в одну лінію швидкісних потягів з іншими обласними центрами. Сьогоднішня подія – наша чітка відповідь тим скептикам, які не вірили в те, що це можливо зробити в короткий термін», – підсумовує Сергій Сергійчук.

scroll back to top

Коментарі  

Ооександр К.
0 #8 Ооександр К. 02.10.2020, 21:37
Цитую Іван:
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?

Нема пільг. І не тільки пенсіонерам.
Цитата
Іван
0 #7 Іван 30.09.2020, 17:03
#6 пpивiт 29.09.2020, 16:00
Дякую за інформацію. Тому що поїзд регіональний, то певно пенсіонерам пільг нема.
Цитата
пpивiт
0 #6 пpивiт 29.09.2020, 16:00
Цитую Іван:
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?

наче 70 і 29 грн 1 і 2 клас. перший - середній вагон. він на фото. про пенсіонерів не знаю.
дорого, як для дизеля(16грн на старому), але 36хв в зручному кріслі без тряски і вже на кінечній зупинці.
Цитата
Іван
0 #5 Іван 29.09.2020, 08:35
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?
Цитата
пpивiт
-2 #4 пpивiт 25.09.2020, 07:48
швидкісний?! на Умань його пускайте!
Цитата
Олександр К.
0 #3 Олександр К. 24.09.2020, 22:38
Доповню. Розклад виявляється вже є на сайті укрзалізниці. Тільки не в приміських поїздах. Це поїзд регіональний і ходить додатково до того що було. 4 рейси і один з них навіть робить зупинку на станції Сміла.
Цитата
Vasya Vasin
-1 #2 Vasya Vasin 24.09.2020, 15:05
Пане Сергійчук,відкрию Вам страшну таемницю,Все старе не підходить до всього нового,треба робити модернізацію,але це наш з Вами сикрет.sz2c4
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 24.09.2020, 14:12
Що і пістолет підійшов і 380 знайшли? А розклад коли буде?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

31 липня 2021, 14:17

2021 07 29 koshtiФахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».