Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

До станції імені Тараса Шевченко пішов швидкісний дизель-потяг

2020 09 24 potyag

 

Почав курсувати швидкісний дизель-потяг за маршрутом “Черкаси - станція імені Тараса Шевченка”.
Про це повідомляє голова ОДА Сергій Сергійчук.
За його словами, це важливий, але тільки перший крок до глобальних інфраструктурних змін. І не в далекій перспективі, а вже найближчим часом.
«Потяг щодня робитиме 4 зворотніх рейси. Розклад сформували так, щоб людям було зручно пересідати на потяги «Інтерсіті», що йдуть в усіх напрямках нашої держави», – наголошує голова облдержадміністрації.
Він говорить, що наразі вирішується одна з транспортних проблем черкащан. А наступного року буде проведемо модернізацію ділянки «Черкаси – станція імені Тараса Шевченка». У державному бюджеті 2021-го року на це вже передбачено 195 млн грн.

 

2020 09 24 potyag1


«Це дасть можливість черкащанам значно скоротити час поїздок до Києва та зв’яже наше місто в одну лінію швидкісних потягів з іншими обласними центрами. Сьогоднішня подія – наша чітка відповідь тим скептикам, які не вірили в те, що це можливо зробити в короткий термін», – підсумовує Сергій Сергійчук.

scroll back to top

Коментарі  

Ооександр К.
0 #8 Ооександр К. 02.10.2020, 21:37
Цитую Іван:
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?

Нема пільг. І не тільки пенсіонерам.
Цитата
Іван
0 #7 Іван 30.09.2020, 17:03
#6 пpивiт 29.09.2020, 16:00
Дякую за інформацію. Тому що поїзд регіональний, то певно пенсіонерам пільг нема.
Цитата
пpивiт
0 #6 пpивiт 29.09.2020, 16:00
Цитую Іван:
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?

наче 70 і 29 грн 1 і 2 клас. перший - середній вагон. він на фото. про пенсіонерів не знаю.
дорого, як для дизеля(16грн на старому), але 36хв в зручному кріслі без тряски і вже на кінечній зупинці.
Цитата
Іван
0 #5 Іван 29.09.2020, 08:35
І скільки коштує квиток? Чи є пільга пенсіонерам?
Цитата
пpивiт
-2 #4 пpивiт 25.09.2020, 07:48
швидкісний?! на Умань його пускайте!
Цитата
Олександр К.
0 #3 Олександр К. 24.09.2020, 22:38
Доповню. Розклад виявляється вже є на сайті укрзалізниці. Тільки не в приміських поїздах. Це поїзд регіональний і ходить додатково до того що було. 4 рейси і один з них навіть робить зупинку на станції Сміла.
Цитата
Vasya Vasin
-1 #2 Vasya Vasin 24.09.2020, 15:05
Пане Сергійчук,відкрию Вам страшну таемницю,Все старе не підходить до всього нового,треба робити модернізацію,але це наш з Вами сикрет.sz2c4
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 24.09.2020, 14:12
Що і пістолет підійшов і 380 знайшли? А розклад коли буде?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр ЗАВІТНЕВИЧ

 

Про призов резервістів на восьмому році війни

 

Людмила РАБЧИНСЬКА

 

Про те, що всім треба мати електронний підпис

 

Наталія СЄРГЄЄВА

 

Про те, коли життя у Смілі стане кращим…

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Смілянські підприємці просять міську владу не підвищувати податки

19 квітня 2021, 11:33

2021 04 16 podatokСмілянські підприємці занепокоєні інформацією про те, що міська влада незабаром збирається підвищити відсоток податків – підняти ставку єдиного податку для ІІ групи оподаткування та підняти ставку податку на нерухоме майно.


Суспільство
Про результати роботи з детінізації доходів у Смілі

20 квітня 2021, 13:30

2021 04 19 leg

Розпорядженням міського голови утворено міжвідомчу робочу групу з детінізації доходів. Члени робочої групи займаються контролем рівня оплати праці, дотриманням норм законодавства, легалізацією виплати заробітної плати та зайнятості населення. 


Цікаво
МІЖ МРІЄЮ І ЯРМОМ: ЧИ ТАКА ГАРНА ДЕРЖАВНА ІПОТЕКА, ЯК ЇЇ МАЛЮЮТЬ

19 квітня 2021, 18:25

2021 04 14 ipoteka1

Сьогодні для багатьох людей придбання власного будинку чи квартири залишається недосяжною мрією.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».