Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Директором школи номер 7 обрали Мар'яну Криворучко

 

Сьогодні відбувся конкурс на посаду директора Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 7.
Перемогу виборола член партії "Слуга народу", новообрана депутатка міської ради і досвідчений педагог Мар' яна Криворучко.
Міський голова Сергій Ананко відразу привітав Мар' яну Володимирівну з перемогою.
"Бажаю плідної праці, міцного здоров'я, а наснаги у Вас вистачає! Ви справедливо отримали перемогу у чесній боротьбі. По переду ще багато здобутків! Успіхів!" - написав Сергій Ананко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

scroll back to top

Коментарі  

пpивiт
+3 #3 пpивiт 04.12.2020, 08:18
по-моєму, щоб повністю віддатися своєму ремеслу - треба займатися чимось одним: або присв'ячувати себе педагогічній справі, або політичній!
а на ДРУГУ роботу звичані трудяги з народу - йдуть не від хорошого життя! бо однією ду...ю на двох стільцях сидіти - не дуже зручно!
Цитата
Женя
+2 #2 Женя 03.12.2020, 16:39
Кто ее выбирал? Слуга народа. Эта шарада. Смеляни скоро история повториться. И следующим кандидатом на Ростов окажется зеленый. Не долго музыка играла.
Цитата
repin51k173
+7 #1 repin51k173 03.12.2020, 13:40
Керівники шкіл повинні бути безпартійні. А Криворучко член партії Слуга народу, яка по своїй суті є антинародною.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У річці масово гине риба

04 серпня 2021, 17:28

2021 08 04 riba1До Черкаського рибоохоронного патруля надійшла інформація про загибель водних біоресурсів на річці Рось в районі села Яблунівка Звенигородського району.


Цікаво
Сміла і Тясмин в перші дні серпня

03 серпня 2021, 18:32

2021 08 03 tyasminЗнову порадував своїм відео смілянин Віктор Ткаченко


Афіша
6-7-8 серпня у Ротмістрівці - авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021"

03 серпня 2021, 14:31

2021 08 03 yaslaУ ці вихідні у селі Ротмістрівка втретє проведуть авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021". Назва фестивалю розшифровується як "Я люблю Саміт Любителів Авіації".