Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Директором школи номер 7 обрали Мар'яну Криворучко

 

Сьогодні відбувся конкурс на посаду директора Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 7.
Перемогу виборола член партії "Слуга народу", новообрана депутатка міської ради і досвідчений педагог Мар' яна Криворучко.
Міський голова Сергій Ананко відразу привітав Мар' яну Володимирівну з перемогою.
"Бажаю плідної праці, міцного здоров'я, а наснаги у Вас вистачає! Ви справедливо отримали перемогу у чесній боротьбі. По переду ще багато здобутків! Успіхів!" - написав Сергій Ананко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

scroll back to top

Коментарі  

пpивiт
+3 #3 пpивiт 04.12.2020, 08:18
по-моєму, щоб повністю віддатися своєму ремеслу - треба займатися чимось одним: або присв'ячувати себе педагогічній справі, або політичній!
а на ДРУГУ роботу звичані трудяги з народу - йдуть не від хорошого життя! бо однією ду...ю на двох стільцях сидіти - не дуже зручно!
Цитата
Женя
+2 #2 Женя 03.12.2020, 16:39
Кто ее выбирал? Слуга народа. Эта шарада. Смеляни скоро история повториться. И следующим кандидатом на Ростов окажется зеленый. Не долго музыка играла.
Цитата
repin51k173
+7 #1 repin51k173 03.12.2020, 13:40
Керівники шкіл повинні бути безпартійні. А Криворучко член партії Слуга народу, яка по своїй суті є антинародною.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

26 січня 2021, 17:30

2021 01 22 kompleks

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні