Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Директором школи номер 7 обрали Мар'яну Криворучко

 

Сьогодні відбувся конкурс на посаду директора Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 7.
Перемогу виборола член партії "Слуга народу", новообрана депутатка міської ради і досвідчений педагог Мар' яна Криворучко.
Міський голова Сергій Ананко відразу привітав Мар' яну Володимирівну з перемогою.
"Бажаю плідної праці, міцного здоров'я, а наснаги у Вас вистачає! Ви справедливо отримали перемогу у чесній боротьбі. По переду ще багато здобутків! Успіхів!" - написав Сергій Ананко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

scroll back to top

Коментарі  

пpивiт
+3 #3 пpивiт 04.12.2020, 08:18
по-моєму, щоб повністю віддатися своєму ремеслу - треба займатися чимось одним: або присв'ячувати себе педагогічній справі, або політичній!
а на ДРУГУ роботу звичані трудяги з народу - йдуть не від хорошого життя! бо однією ду...ю на двох стільцях сидіти - не дуже зручно!
Цитата
Женя
+2 #2 Женя 03.12.2020, 16:39
Кто ее выбирал? Слуга народа. Эта шарада. Смеляни скоро история повториться. И следующим кандидатом на Ростов окажется зеленый. Не долго музыка играла.
Цитата
repin51k173
+7 #1 repin51k173 03.12.2020, 13:40
Керівники шкіл повинні бути безпартійні. А Криворучко член партії Слуга народу, яка по своїй суті є антинародною.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр ЗАВІТНЕВИЧ

 

Про призов резервістів на восьмому році війни

 

Людмила РАБЧИНСЬКА

 

Про те, що всім треба мати електронний підпис

 

Наталія СЄРГЄЄВА

 

Про те, коли життя у Смілі стане кращим…

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Смілянські підприємці просять міську владу не підвищувати податки

19 квітня 2021, 11:33

2021 04 16 podatokСмілянські підприємці занепокоєні інформацією про те, що міська влада незабаром збирається підвищити відсоток податків – підняти ставку єдиного податку для ІІ групи оподаткування та підняти ставку податку на нерухоме майно.


Суспільство
У суботу скликають всеобласну толоку, будемо рятуватися від сміття

22 квітня 2021, 13:30

2021 04 20 toloka

Всеобласну толоку оголошують в нашій обалсті 24 квітня. Вперше всі разом, великі й маленькі населені пункти, об’єднані територіальні громади, волонтерські та громадські організації мають можливість одночасно долучитися до загальнорегіональної акції. Дотримуючись карантинних норм, жителі області вийдуть на визначену територію і подбають про її чистоту.


Цікаво
У річку скинули 3000 каністр з невідомою хімічною речовиною

21 квітня 2021, 18:22

2021 04 21 ximiya

Це сталося не на Смілянщині, а в районі Бучі під Києвом. Але це актуально і для нашого регіону, адже й наші люди – жителі Сміли та району – так само бездумно і безвідповідально розкидають своє сміття де попало, захаращуючи довкілля.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».