Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Зібрали директорів шкіл і попередили про важливі реформи та жорстку економію

 

16 грудня у малому залі Будинку рад відбулася зустріч представників влади з керівниками освітніх закладів міста.
Міський голова Сергій Ананко розпочав нараду з представлення своєї команди, у тому числі і Тетяни Карло як свого заступника – куратора освітньої галузі міста.
Нагадаємо, Тетяна Анатоліївна Карло до обрання на посаду працювала директором навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум».
Сергій Ананко розвіяв чутки про масові скорочення вчителів, шкіл, гуртків. Сказав, що освітян ніхто не дозволить ображати. Але реформи будуть.
Проте реформи будуть погоджені з освітянами.
- Міський бюджет дуже малий. Потреба освітян на 2021 рік складає 300 млн грн, а бюджет міста – всього 340 млн грн. Якогось бюджету розвитку у нашому місті просто фізично не існує. – проінформував міський голова. - Тому будуть робочі наради. Ми шукаємо кожну копійку, щоб зекономити. Але шашкою голови з пліч ніхто не рубатиме. Пішли чутки, що ми позакриваємо гуртки – ніхто нічого не закриває.
Тетяна Карло також звернулась до колег-вчителів. Як керівник закладу, вона знає, що у школах десь повторюються повноваження, десь роздуті потреби… Тому основна задача зараз – оптимізувати галузь та економити кошти!
- 10 років тому у Смілі було 12,5 тисяч дітей. А сьогодні – тільки 6 629 учнів загальноосвітніх закладів. Кількість дітей невпинно зменшується. Цього року пішли у школу на 141 дитину менше, ніж було минулого року, - повідомила Тетяна Анатолівна. - Якщо заклад розрахований на 1 500 дітей, а в реалі там навчається – 400 дітей, тому нам доведеться економити, укрупнитись.
Також Тетяна Карло повідомила, що в освіті досі залишається працювати 52 бухгалтера. Це при тому, що у Смілі всього 13 шкіл та 15 садочків. Тож 52 бухгалтери – забагато. Після перевірки КРУ управління освіти, міській владі винесли припис терміново привести чисельність фінансово-господарської служби у відповідність.
Тетяна Анатоліївна наголосила на економії бюджетних коштів, дотриманні карантинних вимог під час освітнього процесу, комплексному підході при плануванні розвитку освітніх закладів та їх місця розташування, врахування демографічної ситуації та дотримання нормативів щодо наповнення класів учнями.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 18.12.2020, 21:00
"Потреба освітян на 2021 рік складає 300 млн грн" А коли ці потреби враховувалися? Ремонт шкіл і садочків виконується практично лише за кошти батьків. І меблі купують батьки. Тут на сайті не раз писали про це. Хоча школа №3 фінансувалась краще.
Загонять першокласників по 40 чоловік в клас. Толку з такої освіти буде 0. Та ще й учням прийдеться добиратися в школу далі. Школи "укрупнять". Для старших це ще нічого, а першокласнику добиратися вдвічі далі до школи?
А що вчителів не будуть скорочувати - хоч хтось вірить? І гуртки, і бібліотеки... Деякі школи перепрофілюють лише в початкові, в багатьох не стане 10-11-х класів. Деякі, можливо і закриють.
А цікаво, навіщо місту "куратор освітньої галузі"? Що управління освіти закрили? Чи перейменували?
Цитата
Михайло
+9 #1 Михайло 18.12.2020, 10:34
Денег нет, но вы держитесь. Хорошего вам настроения, здоровя... Лікарні позакривали, бо денег нет, а тут пандемія бац. Тепер школи будуть закривати, зараз дивуюся звідки скільки **** наплодилося, а далі взагалі снігова куля.... Молодці ! А грошики є. Вони просто протікають мимо когось і капають комусь в карманчик.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор БОНДАРЕНКО

Реєстр зброї - один з інструментів контролю та зручний сервіс для громадян

 

 

Остап ДРОЗДОВ

Про те, що ми –Європа, а не ватна прокладка між нею і росією

 

Володимир ПАПАЧ

За тиждень у Черкаській області заражаються на ковід більше тисячі осіб

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Лісівники для фронту передають не лише деревину, але й автомобілі

05 жовтня 2022, 17:24

2022 10 05 avtoЩе одне авто для Збройних Сил України передали лісівники Черкащини.


Цікаво
Більше 5 мільйонів українців втратили роботу

05 жовтня 2022, 17:47

2022 10 05 pracyaНа одну вакансію претендує 20 людей


Афіша
Смілян запрошують на «Фестиваль думок», який триватиме до 8 вересня

06 вересня 2022, 10:31

2022 09 06 festЗ 5 до 8 вересня 2022 року в Україні проходить «Фестиваль думок», у межах якого передбачено низку дискусій на суспільно важливі теми. Обговорення буде цікаве активній молоді, освітянам, історикам, соціологам, працівникам сфери культури.