Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Винесли вирок жителю Сміли, який кинув з вікна гранату РГД-5

 

У Смілянській місцевій прокуратурі повідомляють, що днями було засуджено до 5 років позбавлення волі та звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки 6 місяців жителя міста Сміла, який кинув гранату з вікна.
Встановлено, що 45 річний чоловік, повернувшись із зони проведення антитерористичної операції, привіз додому та зберігав у шафі без передбаченого законом дозволу гранату РГД-5. Перебуваючи в алкогольному сп’янінні, чоловік привів у дію гранату та кинув її через відчинене вікно на вулицю, де відбувся вибух.
Смілянський міськрайонний суд, дослідивши надані прокурором докази, визнав особу винною за ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296 КК України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та відразу звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки 6 місяців.
На даний час вирок вивчається.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+1 #3 Олександр К. 30.12.2020, 12:13
Цитую Сократ:
В країні дурнів та ідіотів тільки так......

А пан Сократ з іншої країни? Тоді йде лісом. Чи це самокритика? А війна рідко кому розуму добавила. Якщо взяли туди придурка, то й вернеться (якщо зможе) - не розумніший. Під одну мірку всіх не підженеш. Розмовляв з реальними бійцями. В армії немало баласту. Яких ще самих охороняти треба. Але немало і нормальних хлопців.
Мені цікаво, він "зберігав у шафі без передбаченого законом дозволу гранату РГД-5". А де можна взяти передбачений законом дозвіл? Саме на гранати? В мене поки немає, але б може купив би, якби мав дозвіл. Користуватися вмію.
Цитата
Женя
+2 #2 Женя 29.12.2020, 18:21
За что хероя судить?
Цитата
Сократ
0 #1 Сократ 29.12.2020, 16:49
В країні дурнів та ідіотів тільки так......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр ЗАВІТНЕВИЧ

 

Про призов резервістів на восьмому році війни

 

Людмила РАБЧИНСЬКА

 

Про те, що всім треба мати електронний підпис

 

Наталія СЄРГЄЄВА

 

Про те, коли життя у Смілі стане кращим…

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Смілянські підприємці просять міську владу не підвищувати податки

19 квітня 2021, 11:33

2021 04 16 podatokСмілянські підприємці занепокоєні інформацією про те, що міська влада незабаром збирається підвищити відсоток податків – підняти ставку єдиного податку для ІІ групи оподаткування та підняти ставку податку на нерухоме майно.


Суспільство
Укрзалізниця оновлює список рейсів на Великодні свята, щоб не було скупчень людей

22 квітня 2021, 14:25

2021 04 19 yz

Попит на перевезення в період великодніх та травневих свят продовжує зростати. Укрзалізниця ставить пріоритетом безпеку пасажирів, відтак на найбільш популярні напрямки додає рейси заздалегідь. Це забезпечить більш рівномірний розподіл пасажиропотоку, щоб в потягах було можливо зберігати соціальну дистанцію та пасажири на вокзалах були розмежовані в часі й менше перетинались.


Цікаво
У річку скинули 3000 каністр з невідомою хімічною речовиною

21 квітня 2021, 18:22

2021 04 21 ximiya

Це сталося не на Смілянщині, а в районі Бучі під Києвом. Але це актуально і для нашого регіону, адже й наші люди – жителі Сміли та району – так само бездумно і безвідповідально розкидають своє сміття де попало, захаращуючи довкілля.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».