Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Винесли вирок жителю Сміли, який кинув з вікна гранату РГД-5

 

У Смілянській місцевій прокуратурі повідомляють, що днями було засуджено до 5 років позбавлення волі та звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки 6 місяців жителя міста Сміла, який кинув гранату з вікна.
Встановлено, що 45 річний чоловік, повернувшись із зони проведення антитерористичної операції, привіз додому та зберігав у шафі без передбаченого законом дозволу гранату РГД-5. Перебуваючи в алкогольному сп’янінні, чоловік привів у дію гранату та кинув її через відчинене вікно на вулицю, де відбувся вибух.
Смілянський міськрайонний суд, дослідивши надані прокурором докази, визнав особу винною за ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296 КК України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та відразу звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки 6 місяців.
На даний час вирок вивчається.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+1 #3 Олександр К. 30.12.2020, 12:13
Цитую Сократ:
В країні дурнів та ідіотів тільки так......

А пан Сократ з іншої країни? Тоді йде лісом. Чи це самокритика? А війна рідко кому розуму добавила. Якщо взяли туди придурка, то й вернеться (якщо зможе) - не розумніший. Під одну мірку всіх не підженеш. Розмовляв з реальними бійцями. В армії немало баласту. Яких ще самих охороняти треба. Але немало і нормальних хлопців.
Мені цікаво, він "зберігав у шафі без передбаченого законом дозволу гранату РГД-5". А де можна взяти передбачений законом дозвіл? Саме на гранати? В мене поки немає, але б може купив би, якби мав дозвіл. Користуватися вмію.
Цитата
Женя
+2 #2 Женя 29.12.2020, 18:21
За что хероя судить?
Цитата
Сократ
0 #1 Сократ 29.12.2020, 16:49
В країні дурнів та ідіотів тільки так......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

31 липня 2021, 14:17

2021 07 29 koshtiФахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».