|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин12 червня 2026, 16:26 |
У Смілі, коли почав танути сніг, нарешті на вулиці вийшла комунальна техніка
Очевидно, у КП «Комунальник» працюють за принципом: краще пізніше, ніж ніколи. Або дбають про свою техніку, бо вона, мабуть, снігопаду боїться, від снігу може пошкодитись… Тож її випустили у місто не тоді, коли це було потрібно, а лише зараз, коли половина снігу розтанула.
Вчора ввечері сміляни бачили, як нарешті трактори чистили дороги і обочини, прибирали сніг. Яке миле видовище! Хотілося б його спостерігати частіше, і тоді, коли це потрібно та актуально.
|
Дійові особи
Валерія ЧАЛИЙ
Про те, що 100 балістичних ракет при супроводженні 1000 дронів по Москві набагато ефективніше, ніж всі ці засідання імпотентної Ради безпеки ООН
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||
Коментарі