Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

З 1 серпня смілянська стоматполіклініка офіційно переходить на платні послуги

2020 07 22 stomat

 

Як повідомив в.о.директора стоматполіклініки Олег Тригубчак для сайту Сміла.ua, з 1 серпня КНП "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" надаватиме фіксовані платні послуги. Це перший медичний заклад Сміли, який офіційно переходить на платні послуги, як того вимагає другий етап медичної реформи.

Отже, з 1 серпня стоматологи надаватимуть 64 платні послуги. Їхній перелік разом із цінами ми надамо пізніше.

Але вже відомо, що звичайне пломбування з якісною пломбою з фотополімерного матеріалу буде коштувати 400 гривень.

В.о.директора стоматполіклініки підкреслив, що у вартість послуг закладено лише заробітну плату і витрати на матеріали. Рентабельності зовсім немає. Також не покриваються всі витрати за роботу.

Ще Олег Тригубчак розповів, що у стоматполіклініці хочуть зберегти пільги для категорійних пацієнтів – воїнів АТО І ООС, інвалідів та ін. Зараз розробляється програма щодо компенсування з міського бюджету витрат на прийом пільгових категорій населення. Але я5кою буде ця компенсацію і кого введуть у перелік пільг – ще невідомо. Остаточне рішення щодо пільг буде за міськими депутатами або за членами виконкому.

scroll back to top

Коментарі  

Володя
+1 #5 Володя 23.07.2020, 21:16
Почитав коментарі, таке враження що до цього всі лікували зуби безкоштовно. Конституцію вспомнили. Смішні ви люди! Поза касою платили а тепер згадали про конституцію!
Цитата
Олександр К.
+2 #4 Олександр К. 23.07.2020, 13:06
Цьому нововведенню будуть дуже раді приватні стоматологи. Адже прибирається єдина причина, чому люди ще йшли в цю поліклініку. Хоча мені здається (точніше, надіюсь) що в поліклініці мають залишатися і базові бесплатні послуги. Скажеми вирвати зуб, чи поставити просту пломбу - це має бути безплатно. А хочеш щось інше - плати. Хоча там і без цього вже багато послуг були платними. Неофіційно. А тепер ще й офіційно буде. А приватних стоматологів у місті досить багато, чи не більше, ніж у поліклініці. А якщо ше порахувати підпільних... (І такі є.)
Цитата
Іван
+7 #3 Іван 23.07.2020, 08:38
А як же конституція?
Цитата
Олена Миколаївна
+12 #2 Олена Миколаївна 22.07.2020, 18:08
Увага кримінальний злочин!!!
Конституція України
Стаття 49.
Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.

Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається БЕЗОПЛАТНО; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.
Цитата
Полиграф
+8 #1 Полиграф 22.07.2020, 15:29
Вот будут тогда они сами там и лечиться )) Бо основная масса людей не пойдёт за бешеные бабки туда ) Частники сидят без дела, бо цены конские, так и эти будут сидеть, а потом вообще закроют, супер медицина грядёт )))
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

31 липня 2021, 14:17

2021 07 29 koshtiФахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».