Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

08 грудня 2021, 08:26

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Цього тижня опалення у Смілі не включать

 

Незабаром 15 жовтня – офіційний початок опалювального сезону.
Тепла у квартирах чекають і сміляни. Тим більше, що рахунки на оплату за опалення від КП «Смілакомунтеплоенерго» вже прийшли.
Ми запитали у представників влади, коли у Смілі буде тепло?
Отримали відповідь: цього тижня тепла ще не буде. Все робиться у межах законодавства. Опалювальний сезон починається тоді, коли середньодобова температура буде 8 градусів і нижче. Сезон триватиме 168 днів.
Зараз середньодобова температура 14 градусів. Тому вмикати опалення ще рано.
Першим тепло подадуть у лікарні. Зараз в лікарнях гріються локальними засобами – обігрівачами, УФО, іншими приладами.
До вирішення цього питання повернуться з понеділка.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+8 #2 Олександр К. 17.10.2021, 20:10
Додам до раніше написаного. З понеділка в деяких школах скорочують уроки. Бо холодно в класах. А владі - жарко. А по прогнозу, який приведений на цьому ж сайті сьогодні "температура повітря прогріється до 8°". Тобто не середя, а максимальна температура 8, а не середня 14
Цитата
Олександр К.
+15 #1 Олександр К. 14.10.2021, 18:20
!5 жовтня уже завтра! І де вони взяли середньодобову 14 градусів? Зранку мало не кожного дня заморозки, А вдень як і буває 14, то лише на сонці. Чи може скажуть, що діти в школах не мерзнуть? Якби хтось зміг проконтролювати, щоб опалення в міськвиконкомі ввімкнули не раніше, як в останній школі!!! І всі обігрівача туди передати. І кощти на електроенергію. А то не наекономлять меру на машину!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юлія ГАВРИЛОВА

Чому ось так помер ще один житель Сміли?

 

 

Юрій СТУДАНС

 

Про інвентаризацію земель Сміли

 

 

Олександр ОЗІРСЬКИЙ

 

Про будівництво кисневої станції у смілянській лікарні

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Через бідність покупців житло у Смілі коштує на 30% дешевше, ніж за ринковою ціною

03 грудня 2021, 10:31

2021 12 03 gitloДля покупки житла, як правило, середньостатистичний смілянин має на руках до 20 тисяч доларів


Суспільство
Смілянська гімназія та Черкаський державний технологічний університет уклали угоду про співпрацю

08 грудня 2021, 10:30

2021 12 06 chdtuУкладено угоду між Смілянською гімназією та Черкаським державним технологічним університетом


Цікаво
"Повстання машин": в Естонії через снігопад роботи-кур'єри утворили затор – курйозне відео

07 грудня 2021, 18:28

2021 12 06 robotiРоботи-кур'єри не змогли протистояти опадам в естонському Таллінні. Вони застрягли у снігу на одній з вулиць міста й фактично утворили затор.


Афіша
До 13 грудня у Черкаському краєзнавчому музеї діятиме виставка оригамі

05 грудня 2021, 12:58

2021 12 05 porobka1Наприкінці листопада на базі комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради” відбулося відкриття обласної виставки дитячих робіт “Мистецтво оригамі”