Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На першому засіданні нового виконкому розкритикували роботу комунального готелю «Сміла» і КП «Смілакомунтеплоенерго»

 

15 грудня під керівництвом міського голови Сергія Ананка відбулося засідання новосформованого виконавчого комітету міської ради.
На виконкомі, в основному, розглядали фінансові плани на 2021 рік окремих комунальних підприємств міста. Розпочали з комунального комплексу «Готель «Сміла».
Виявляється у 2020 році готель матиме збиток – 200 тисяч гривен – у зв’язку із коронавірусом, адже у готелі проживало дуже мало людей.
До того ж готель просить у міської ради 150 тисяч гривень на збільшення статутного фонду.
Члени виконкому намагалися розібратись, як таке приміщення – готель «Сміла», що знаходиться у самому центрі міста – може бути збитковим??? Чому 300 квадратних метрів площ у самому центрі міста не приносять доходу?
Директор готелю сказав, що ніхто не хоче брати в оренду ці приміщення. Розповів, скільки було зроблено ремонтів, доповів про те, як маленький колектив із 10 штатних одиниць, намагається утримувати готель.
Але доповіді керівника готелю і начальника управління економіки не справили враження на членів виконкому. Вони не захотіли затверджувати «липовий» фінансовий план для галочки. Натомість змушують адміністрацію готелю і економісті допрацювати план, докласти зусиль, щоб готель почав приносити прибуток. Або доведеться щось робити з цим комунальним майном. Тому що воно має заробляти на місто, а не приносити збитки.
Підприємець і член виконкому Тетяна Івченко порадила зробити рекламу на стінах готелю, щоб підприємці Сміли бачили, що є вільні приміщення. Якщо готель не може заробляти на гостях, а більше отримує на оренді – то краще здати кімнати під салони і масажні кабінети.
Член виконкому Микола Малинка порадив створити комісію і дослідити роботу готелю та вивчити способи розвитку у порівнянні з іншими аналогічними закладами міста.
Тож розгляд питання про фінансовий план готелю «Сміла» перенесли на наступний раз.
Така ж критика і вивчення прорахунків у роботі дісталися й на долю КП «Смілакомунтеплоенерго». Якщо слухати директора і бухгалтера цього комунального підприємства – то вони нормально працюють, приносять користь місту. А по факту – з міського бюджету у цьому році на це КП було виділено аж 17 мільйонів гривень!
Члени виконкому детально розбирали питання діяльності КП «Смілакомунтеплоенерго». Там треба і тарифи перевірити, і з боргами розібратися, і з штатом і фондом заробітної плати. Проблем багато, Сам фінансовий план для КП затвердили. Але домовились ще розбиратись із проблематикою і вживати подальших заходів.
Також на засіданні затвердили склад громадської ради при виконавчому комітеті, в яку увійшли представники 11 міських громадських організацій, схвалили Програму організації міських пам'ятних та професійних свят.
Члени виконкому прийняли рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 25-ти жителям міста на загальну суму 24,5 тис. грн, виплати допомоги на поховання, затвердили висновки органу опіки та піклування, схвалили програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення та на автобусних маршрутах загального користування.

scroll back to top

Коментарі  

Женя
+5 #3 Женя 16.12.2020, 17:52
Это не отель. А место притона.
Цитата
Vasya Vasin
+5 #2 Vasya Vasin 16.12.2020, 11:52
Пояснюю,цей готель використовується в більшості випадків для не чистих романтичних зустрічей.Просто плата залишалося в кишені конс'єржки,люди пішли ,спочатку заправили і гроші до кишені.
Цитата
Трохим
+15 #1 Трохим 16.12.2020, 11:04
Члени виконкому намагалися розібратись, як таке приміщення – готель «Сміла», що знаходиться у самому центрі міста – може бути збитковим??
Шо там разбиратись, на той готель без сліз дивитись не можна, конюшня в центрі міста! До речі центральна площа біля цього готелю це взагалі позорище!
Ви, дорогенькі члени виконкому займаєтесь імітацією бурхливої діяльності!
Вложіть кошти, зробіть з нього конфетку а потім робіть спрос, а так маєм те що маєм!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор БОНДАРЕНКО

Реєстр зброї - один з інструментів контролю та зручний сервіс для громадян

 

 

Остап ДРОЗДОВ

Про те, що ми –Європа, а не ватна прокладка між нею і росією

 

Володимир ПАПАЧ

За тиждень у Черкаській області заражаються на ковід більше тисячі осіб

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Лісівники для фронту передають не лише деревину, але й автомобілі

05 жовтня 2022, 17:24

2022 10 05 avtoЩе одне авто для Збройних Сил України передали лісівники Черкащини.


Цікаво
Більше 5 мільйонів українців втратили роботу

05 жовтня 2022, 17:47

2022 10 05 pracyaНа одну вакансію претендує 20 людей


Афіша
Смілян запрошують на «Фестиваль думок», який триватиме до 8 вересня

06 вересня 2022, 10:31

2022 09 06 festЗ 5 до 8 вересня 2022 року в Україні проходить «Фестиваль думок», у межах якого передбачено низку дискусій на суспільно важливі теми. Обговорення буде цікаве активній молоді, освітянам, історикам, соціологам, працівникам сфери культури.