Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Міський голова розкритикував звіт економічного і соціального розвитку міста

 

11 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На засіданні розглядали питання про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста у 2020 році. Представниця управління економічного розвитку почала читати програму, об’єм якої 22 сторінки. І це вже був скорочений варіант. Тому що спершу службовці назвітували і настрочили звіт про економічний розвиток у Смілі аж на 47 сторінок.
По суті, звіт полягав у підбитті підсумків результатів роботи усіх галузей міста за 2020 рік. При цьому ще й не всі відділи здали дані за рік, деякі – тільки за 9 місяців 2020 року. Тобто ми живемо у третьому місяці 2021 року, але ще не можемо дізнатися дані за 12 місяців 2020-го року.
Прослухавши частину звіту, міський голова Сергій Ананко не витримав. Він подякував працівникам управління економіки за пророблену роботу, але попросив наступного разу робити звіт по-іншому.
В принципі, працівники робили звіт по накатаній схемі. Так, як це робилося роками. Бо ніхто раніше особливо не вникав у ті папери, адже тоді життя було іншим…

 


Зараз же Сергій Ананко націлює на те, що йому потрібна не суха статистика про зроблені покупки за рік по кожному відділу та про те, які всі хороші і чудові, а реальний звіт. Цікавить конкретний план розвитку міста і аналіз, що вдалося зробити, а що ні. Йому, як очільнику міста, та членам виконкому хотілося б почути про розвиток бізнесу у Смілі, про створення робочих місць, про залучені інвестицій. Треба розуміти, де в економіці нашого міста плюси, а де – мінуси. Кого, можливо, треба преміювати, а кого – звільнити. Тобто потрібен правдивий документ, аналітика, аналіз, а не показуха.
Думку мера підтримав член виконкому Микола Малинка і порадив свій досвід, як робиться економічний звіт на залізниці.
- Розвиток нашого міста зупиняло у тому числі і те, що 20 млн грн було перераховано з міського бюджету для підтримки наших комунальних підприємств – Смілакомунтеплоенерго і водоканалу. Звісно, вони ці гроші не повернули в бюджет. Є багато інших факторів, чому місто не розвивається. Ось такі дані повинні відображатися у звіті. Наступного разу я б хотів бачити звіт, зроблений по-іншому, - сказав Сергій Ананко.

Потім начальник управління економічного розвитку Сергій Зайцев ознайомив присутніх з напрямками діяльності та заходами Програми з розробки Стратегії розвитку міста Сміли. На презентацію цієї програми члени виконкому виділили майже 26 тисяч гривень.
Далі члени виконавчого комітету схвалили списання основних засобів закладу дошкільної освіти № 24 «Калинка», що перебувають на балансі, але непридатні для подальшого використання.
На виконкомі дали дозвіл на видалення 16 зелених насаджень.
Також члени виконавчого комітету проголосували за рішення про організацію конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 37 «вул. Некрасова – вул. Семена Морочковського».

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+2 #3 Олександр К. 17.03.2021, 20:57
Цитую Den:
Видалення зелених насаджень?

Звичайно знищувати хороші дерева не можна. Але є випадки, коли треба. Уявіть собі напівсухе дерево, яке стоїть поряд з будинком. І може впасти в будь-який час на дах. Люди благають зрізати дерево. На ньому з зелені в основному омела. І це триває не менше 5 років. Захищати дерева, як і тварин, треба. Але всьому потрібна міра. І треба думати.
Цитата
Ольга
+2 #2 Ольга 17.03.2021, 14:39
Видалити потрібно підприємства, які грабують надвисокими тарифами населення міста та бюджет на 20 млн.
Цитата
Den
+2 #1 Den 15.03.2021, 08:46
Видалення зелених насаджень? Не знищуйте дерева в місті, вони дають влітку прохолоду, кисень, поглинають зайву вологу, пил та шум від автомобілів, стримують сильні вітри. Дерева треба садити скрізь де тільки можна а не різати!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
Обережно, лептоспіроз: де можна «підчепити» небезпечну недугу

17 липня 2026, 17:46

З настанням літа розпочинається сезон підвищеного ризику захворювання на лептоспіроз. У цей період люди частіше відпочивають біля водойм, займаються риболовлею, працюють на присадибних ділянках, що збільшує ймовірність контакту зі збудником інфекції.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».