Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У центрі Сміли працює безкоштовний громадський туалет

 

На виконання доручення міського голови, дирекція міського парку зробила роботу громадської вбиральні - безкоштовною.
Раніше, щоб справити потреби у новому туалеті, що побудований у парку, потрібно було заплатити 4 гривні. Тепер сміляни і гості міста можуть скористатися вбиральнею безплатно.
Графік роботи туалету – з 8.00 до 20.00.
Щоправда, гостям Сміли треба знати, де наш парк знаходиться… і встигнути добігти до пункту призначення – міської вбиральні, яка розташована неподалік від центрального входу у парк, зліва і прямо.

scroll back to top

Коментарі  

Михайло
0 #8 Михайло 20.04.2021, 14:48
Цитую Ігор:
Щось давненько вже Ананко не підписував ніякого меморандуму. Пропонуємо підписати меморандум і заборонити пісять мимо унітазу, а то як казав професор Преображенський може наступити разруха і в Смілі.

Разруха не може наступити там, де вона проживає на постійній основі.
Цитата
Ivan
0 #7 Ivan 20.04.2021, 08:25
А що, з 20-00 до 8-00 туалет не треба?
Цитата
Наталія
+2 #6 Наталія 19.04.2021, 22:33
Скажіть будь ласка, де можна записатись в чергу. Бо кажуть, що очередь вже на два тижні, а я не знаю куди дзвонити за талончик чи у відділ культури чи напряму у виконком. Бо вже не можу терпіти. Дякую.
Цитата
Ігор
+3 #5 Ігор 19.04.2021, 22:21
Щось давненько вже Ананко не підписував ніякого меморандуму. Пропонуємо підписати меморандум і заборонити пісять мимо унітазу, а то як казав професор Преображенський може наступити разруха і в Смілі.
Цитата
Леся
+6 #4 Леся 18.04.2021, 23:35
Сергій Васильович такий раніше не був. Це з ним трапилося після того як перехворів каронавірусом. Або його підмінили іншопланетяни.
Цитата
Михайло
+4 #3 Михайло 18.04.2021, 20:32
Люди ви такі наївні. Ви думаєте, що вони йдуть туди, щоб прям будувати вам кришталеві замки? Вони туди лізуть, щоб сидіти біля корита і жити за рахунок податкових зборів і при цьому включати важність та каблучками стукати. Вони там 5 років паразитують, а потім наступні вальти з міченої колоди спочатку валять все на папередніків, а потім роказують, що йшли до влади !!! і не думали, що тут скільки проблем, але вони обіцяють, що будуть прикладати зусилля і може навіть щось зроблять. І "прикладають" восновному важність на морді .... А далі настіпні вальти яких ви обираєте, роблять теж самісіньке.
Цитата
Ірина
+1 #2 Ірина 18.04.2021, 15:25
Не можна ображатись на доручення мера. Бо його вибрали, а то що приймає часто безглузді рішення то це від недостатку досвіду. ''Бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте''.
Цитата
Василь
+11 #1 Василь 17.04.2021, 19:16
На сьогодні Ананко за півроку зробив економічне чудо... Тільки вбиральню побудували за Цибка. А скоротивши працівницю і зробивши туалет безкоштовним це буде просто друга лікарня на РПЗ. Все загадять і розтащать на краники, трубочки , плитку.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

31 липня 2021, 14:17

2021 07 29 koshtiФахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.


Цікаво
Собаки розпізнають людську брехню

31 липня 2021, 15:51

2021 07 31 sobaki1Група дослідників із Віденського університету з’ясувала, що собаки можуть визначити, коли люди їм брешуть.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».