Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Цибко возив турецьку делегацію інвесторів на нараду в область

2019 12 28 zystrich

 

26 грудня після зустрічі у виконавчому комітеті, міський голова Олексій Цибко разом із делегацією турецьких інвесторів на чолі із президентом компанії "Енар Джапі" Айханом Куцукогли зустрілися із заступником голови ОДА Романом Карманніком, радником голови ОДА Віктором Карпенком та керівниками структурних підрозділів ОДА. Мета зустрічі - обговорення реалізації спільних проектів у галузі житлово-комунального господарства Сміли.
Попередньо у нашому місті іноземні інвестори відвідали офісне приміщення КП "ВодГео", оглянули другий та третій підйоми води на підприємстві. Турецькі інвестори ознайомилися із технічними можливостями підприємства, цікавилися реконструкцією даного підприємства та будівництвом нового. Головне завдання, яке стояло перед інвесторами - дати оцінку існуючої матеріальної бази та перспективам розвитку. Представники турецької делегації отримали необхідні дані для створення проекту розвитку КП "ВодГео".

 

2019 12 28 zystrich1


До кінця січня 2020 року інвестори мають намір знову приїхати до Сміли вже з готовим рішенням щодо розширення та створення нових потужностей підприємства, проведення енергоефективних заходів для зменшення споживання електроенергії, диспетчеризації об'єктів, обладнання нової автоматизованої хімічної лабораторії.
Створений проект повинен бути погоджений на всіх рівнях, мають бути узгоджені всі технічні сторони і після завершення цього – буде підписання меморандуму про співпрацю із можливістю створення спільного підприємства.
Також були обговорені питання щодо можливостей створення та будівництва нових об'єктів у Смілі, зокрема сонячної електростанції. Про це інформують на офіційному сайті Смілянської міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

вася
+1 #1 вася 28.12.2019, 18:32
в гугле некакой информации об етой джапи ненешел,мож нас розводят???????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олена НЕЧИПОРЕНКО

 

 

"Під покровом Холодного Яру"

 

Лариса КОШОВА

 

Про другу дозу вакцини і вакцинацію вагітних

 

Юрій СТУДАНС

 

Про податки і наповнення бюджету

  

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Смілянські футболісти вибороли І місце у Міжнародному турнірі «Yarna Cup-2021» в Болгарії

15 червня 2021, 16:57

Вся Сміла вітає та щиро захоплюється спортсменами із футбольного клубу "OLIMP"-Сміла


Цікаво
У Британії підірвали градирні вугільної електростанції

15 червня 2021, 18:34

2021 06 15 vzrivПідрив градирень закритої вугільної електростанції Rugeley в Британії. Символ закінчення ери вугілля в енергетиці


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка