Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На Богдана побудують 53 нові торгові павільйони

 

Члени виконкому розглянули і проголосували за погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (8 павільйонів для продажу продовольчих товарів) ТОВ «ФЕНІКС 25» по вул. Богдана Хмельницького (напроти будівлі № 46б)», а також 17 та ще 28 павільйонів для продажу продовольчих товарів від цього ж товариства «ФЕНІКС».
Таким чином, на Богдана з’явиться 53 нові торгові точки.
За словами начальника управління архітектури Михайла Клименка ця територія, на яку претендують інвестори, була призначена для комерційного користування. Її план розробили ще у 2014 році. Але тоді не було бажаючих довести справу до кінця.
Михайло Клименко переконував членів виконкому, що там все нормально з документами, з комунікаціями, з відстанями між торговими майданчиками, алеями і тротуарами. Що всі норми дотримано.
Перед виконкомом це питання обговорювали на депутатській комісії. Тоді інвестори - ТОВ «ФЕНІКС 25» - пообіцяли, що вестимуть свою роботу відкрито і прозоро, що всі спірні питання будуть обговорювати з місцевими жителями. Щоб їхня діяльність нікому не шкодила.

scroll back to top

Коментарі  

Живу на Богдана
0 #5 Живу на Богдана 18.06.2021, 13:43
Та шо ви ниєте!
Може хоч хтось там порядок наведе, там же трава по пояс, гнидники, пакети сміття вєчно.
За дерева вспомнили? Ті абрикоси нападають воніще і мухви тільки.
Люди добрі, шо ви чудите? Хай людина строїть хоч щось, ніхто вам на халяву навіть стежки не зробить, так бур'янами і заросте все, і в смітті потонете - зате під абрикосою!
Цитата
Сергій
+4 #4 Сергій 17.06.2021, 21:32
А що на Богдана немає де купити продовольчі товари ? - є
Дали дозвіл на побудову ще 53 шт павільйонів з продажу!
Виконком - що ви там курите?
Виконком - скільки дали дозволів на побудову приміщень для виробництва товарів? - мабуть ніскільки.
Поряд будується церква, дерева не спилювали, а цей Хвенікс уже дерева попиляв.
Багате ТОВ Феникс 25 зі статутним капіталом в 10 000 грн... вдумайтесь в це.
Цитата
Тоха
+5 #3 Тоха 17.06.2021, 12:52
Добрий шмат землі хапнули, мабуть всі в долі.
Цитата
Вваасся
+15 #2 Вваасся 17.06.2021, 10:40
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕНИКС 25"
Статутний капітал-10 000 грн.
Дата заснування- 14.05.2021
Власники
Норін Олександр Володимирович-засновник 3 334 грн. (33.34%)
Онопрієнко Віктор Іванович-засновник 3 333 грн. (33.33%)
Корж Сергій Петрович-засновник 3 333 грн. (33.33%)
Адреса: Україна, 20701, Черкаська обл., місто Сміла, вул.Папаніна, будинок 55
Свіженьке підприємство.
А члени виконкому виїзджали на місце реєстрації підприємства?
А члени виконкому бачили його наживо?
Цитата
Анатолій
+22 #1 Анатолій 16.06.2021, 15:29
А інвестора побудувати дитячий майданчик не має? З дитиною нема де вийти прогулятися.
Або біля АТБ порядок навести, постійна багнюка.
Зате на ларьки швидко і земля і інвестор!
Ганьба вам виконком!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
З 1 січня малозабезпечених і безробітних перетворюватимуть на підприємців

03 серпня 2021, 17:24

2021 08 02 pidpriemciЗ 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.


Цікаво
Сміла і Тясмин в перші дні серпня

03 серпня 2021, 18:32

2021 08 03 tyasminЗнову порадував своїм відео смілянин Віктор Ткаченко


Афіша
6-7-8 серпня у Ротмістрівці - авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021"

03 серпня 2021, 14:31

2021 08 03 yaslaУ ці вихідні у селі Ротмістрівка втретє проведуть авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021". Назва фестивалю розшифровується як "Я люблю Саміт Любителів Авіації".