Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На Богдана побудують 53 нові торгові павільйони

 

Члени виконкому розглянули і проголосували за погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (8 павільйонів для продажу продовольчих товарів) ТОВ «ФЕНІКС 25» по вул. Богдана Хмельницького (напроти будівлі № 46б)», а також 17 та ще 28 павільйонів для продажу продовольчих товарів від цього ж товариства «ФЕНІКС».
Таким чином, на Богдана з’явиться 53 нові торгові точки.
За словами начальника управління архітектури Михайла Клименка ця територія, на яку претендують інвестори, була призначена для комерційного користування. Її план розробили ще у 2014 році. Але тоді не було бажаючих довести справу до кінця.
Михайло Клименко переконував членів виконкому, що там все нормально з документами, з комунікаціями, з відстанями між торговими майданчиками, алеями і тротуарами. Що всі норми дотримано.
Перед виконкомом це питання обговорювали на депутатській комісії. Тоді інвестори - ТОВ «ФЕНІКС 25» - пообіцяли, що вестимуть свою роботу відкрито і прозоро, що всі спірні питання будуть обговорювати з місцевими жителями. Щоб їхня діяльність нікому не шкодила.

scroll back to top

Коментарі  

Живу на Богдана
0 #5 Живу на Богдана 18.06.2021, 13:43
Та шо ви ниєте!
Може хоч хтось там порядок наведе, там же трава по пояс, гнидники, пакети сміття вєчно.
За дерева вспомнили? Ті абрикоси нападають воніще і мухви тільки.
Люди добрі, шо ви чудите? Хай людина строїть хоч щось, ніхто вам на халяву навіть стежки не зробить, так бур'янами і заросте все, і в смітті потонете - зате під абрикосою!
Цитата
Сергій
+4 #4 Сергій 17.06.2021, 21:32
А що на Богдана немає де купити продовольчі товари ? - є
Дали дозвіл на побудову ще 53 шт павільйонів з продажу!
Виконком - що ви там курите?
Виконком - скільки дали дозволів на побудову приміщень для виробництва товарів? - мабуть ніскільки.
Поряд будується церква, дерева не спилювали, а цей Хвенікс уже дерева попиляв.
Багате ТОВ Феникс 25 зі статутним капіталом в 10 000 грн... вдумайтесь в це.
Цитата
Тоха
+5 #3 Тоха 17.06.2021, 12:52
Добрий шмат землі хапнули, мабуть всі в долі.
Цитата
Вваасся
+15 #2 Вваасся 17.06.2021, 10:40
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕНИКС 25"
Статутний капітал-10 000 грн.
Дата заснування- 14.05.2021
Власники
Норін Олександр Володимирович-засновник 3 334 грн. (33.34%)
Онопрієнко Віктор Іванович-засновник 3 333 грн. (33.33%)
Корж Сергій Петрович-засновник 3 333 грн. (33.33%)
Адреса: Україна, 20701, Черкаська обл., місто Сміла, вул.Папаніна, будинок 55
Свіженьке підприємство.
А члени виконкому виїзджали на місце реєстрації підприємства?
А члени виконкому бачили його наживо?
Цитата
Анатолій
+22 #1 Анатолій 16.06.2021, 15:29
А інвестора побудувати дитячий майданчик не має? З дитиною нема де вийти прогулятися.
Або біля АТБ порядок навести, постійна багнюка.
Зате на ларьки швидко і земля і інвестор!
Ганьба вам виконком!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які на нас захищають

Богдан БУТКЕВИЧ

Про те, що ми маємо створити відділ з пошуку рашистських злочинців

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вбивство українських військовополонених

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Бюджет Сміли за перше півріччя цього року виконано на сто відсотків

01 серпня 2022, 10:26

Міський голова Сміли повідомив, що виконано бюджет Смілянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року виконано на 100%. Також є позитивна динаміка по бюджету – вперше за останній час доходи перевищили видатки!


Суспільство
У Смілі оновили і створили чат-бот розкладу руху автобусів

08 серпня 2022, 09:27

2022 08 07 imagesОстаннім часом графіки руху громадського транспорту нашого міста суттєво змінилися.


Цікаво
У Китаї друкують фрикадельки зі штучного м’яса

07 серпня 2022, 15:25

2022 08 07 shtuchІснують різні способи виробництва штучного лабораторного, або так званого клітинного м’яса, коли з клітин тварин вирощують шматки м’язової тканини. Зазвичай усі ці способи потребують багато часу та ресурсів, що робить виробництво достатньо дорогим.


Афіша
6 серпня у смілянських бібліотеках розпочинається курс вивчення української мови «ЄДИНІ»

05 серпня 2022, 10:30

2022 08 05 ediniЦієї суботи, 6 серпня, об 11.00, у Смілі стартує проєкт із вивчення української мови під назвою «Єдині».