Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

26 червня 2022, 10:08

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Староста села вирізав у посадці дерев на 1 мільйон гривень

Смілянська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо старости одного із сіл Кам’янської об’єднаної територіальної громади за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях.
Про це розповідають в обласній прокуратурі.
«Торік староста села, у вересні-жовтні, залучившись підтримкою двох осіб і без ордера на порубку на території захисного лісонасадження зрізав 315 дерев – ясен, дуб, берест», – розповідають в прокуратурі області.
І додають, такими діями староста завдав державі шкоди в розмірі понад 1 млн грн.
«А спиляну деревину було реалізовано за кошти місцевим жителям»– підсумовують в обласній прокуратурі.

scroll back to top

Коментарі  

Qwerty
+3 #2 Qwerty 18.06.2022, 14:43
Там виходить близько 3 тис грн за одне дерево. Хіба це багато? Копійки! Можна й в три рази більше рахувати! А то багато розумних розвелося, як своє виростити, так зась, а як ліс рубати, то з радістю!
Цитата
Александр
+1 #1 Александр 13.06.2022, 14:07
конкретно за цей випадок, то да, інколи старости села задирають дуже високо носа, із-за посади і частіше всього безкарності...
Але:
...І додають, такими діями староста завдав державі шкоди в розмірі понад 1 млн грн....
ось такі висновки як підраховуються? скільки держава витратила щоб посадити ті лісонасадження? де ця інформація?

візьмемо до прикладу знищення хати чи даху від природних явищ, як би держава повинна допомогти в відбудові, а що вони платять/роблять? а нічого! інколи заткнуть рота 3-5тисячами гривень і на цьому крапка. людина все життя працювала щоб облаштувати своє помешкання, то це нічого не варте. а ті дерева самі виросли, і звідкись взявся аж 1 мільйон збитків?

я не підтримую старосту села, за такі справи треба в тюрьму сажати. але факт залишається фактом, коли збитки громадянам треба компенсувати то це копійки, аби закрити рота, а як державі, то відразу цифра з мінімум 5-а нулями!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор КОГУТ

 

Проблем із водопостачанням у Смілі немає

 

 

Лариса САЛІМОНОВИЧ

Про те, що на біснуватих сусідів, які уявили себе царями світу, чекає сумне прощання з ілюзіями

 

Валерія БАНДУРКО

 

Про День журналіста

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Смілі виконали міський бюджет за травень на 100%

10 червня 2022, 16:22

2022 06 09 budgetМіський голова Сергій Ананко повідомив приємну новину – у нашому місті повністю виконано міський бюджет за травень.


Суспільство
Смілянські кладовища позаростали бур’янами

26 червня 2022, 14:25

2022 06 26 burПерший заступник міського голови Олександр Лисенко розповів, що об’їхав усі кладовища міста і вжахнувся: на деяких могилах порозросталися такі бур’яни, що вище людського зросту.


Цікаво
Як надати першу допомогу людині, що опинилась під завалом

26 червня 2022, 16:36

2022 06 26 zavaliРизик опинитися під завалом нині є в кожного українця. У МОЗ розповіли, що внаслідок цього у людини може розвинутися небезпечний стан — синдром довготривалого здавлення


Афіша
Енергетики оголосили ціну універсальної послуги на липень

22 червня 2022, 15:24

2022 06 22 cinaНаразі вже відома ціна універсальної послуги енергетиків на липень 2022 року.