Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

Stydansсекретар Смілянської міської ради


Про сплату податків смілянами


- Щоб місто функціонувало нормально – містяни повинні сплачувати податки. Податки – це суспільний договір між владою і громадою. Якщо ти сплачуєш податки – ти маєш право щось вимагати від влади.
Ми, як представники влади, теж намагаємось зекономити на собі – скорочуємо штат, урізали собі премії. Але через те, що сміляни не масово сплачують податки –бюджет недоотримує коштів. У нашому місті не всі фізичні і юридичні особи, не всі підприємці сплачують податки – вони якось уникли відповідальності і не попали в базу, система їх не бачить і тому вони не платять податки. І це неправильно. Мабуть, 30% не сплачують податки. Вони працюють, мають дохід – але нічого не сплачують. А якби всі платили потрошку – можливо, тоді не треба було б підвищувати податки, вистачало того, що є.
Податки – це болюча тема, ми це розуміємо. Але місту треба якось наповнювати бюджет.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
-1 #5 Сократ 22.05.2021, 13:20
1.15 -1.25 хв інтервю Гордона з Іларіоновим. Послухайте кровососи та злодії, що потрібно для економічного розвитку держави і міста, а ще я вважаю потрібнно, щоб тупих кровосісь потрібно, як мінімум гнати поганою мітлою з тих місць, куди вони влаштовують свої сраки користуючись не грамотністю та тупістю тих, хто їх туди обирає. Кожен народ заслуговує на таку владу, як і сам народ.
Цитата
Виборець
+10 #4 Виборець 19.05.2021, 14:39
Пропоную таку економію коштів: міський голова Ананко отримує пенсію по інвалідності, перший заступник міського голови Лисенко отримує пенсію по інвалідності, заступник міського голови Карло отримує пенсію по інвалідності, керуюча справами Яценко отримує пенсію по інвалідності, новий радник міського голови Рогач отримує пенсію по інвалідності. Живіть на пенсію по інвалідності--вона у вас велика, а свою зарплату віддавайте в міську казну.
Цитата
Виборець
+7 #3 Виборець 19.05.2021, 14:29
Пане Студанс, ви кажете про економію бюджетних коштів, про скорочення штату міськради. А чому радником міського голови влаштовано Світлану Рогач, завуча школи № 3 та особисту подругу заступника міського голови Тетяни Карло? Декларація Рогач на сайті НАЗК розміщена за 13.05.2021., як кандидата на посаду.
Цитата
Ваасся
+4 #2 Ваасся 18.05.2021, 09:24
"... вони якось уникли відповідальності і не попали в базу"!!! Юрій Іварович, у Смілянської міської ради не має ніякої своєї особистої, офіційної бази підприємців які сплачують податки і не було ніколи. Існує ЄДР, На сьогодні Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ЄДР), створений відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців“, забезпечує накопичення інформації про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Все кінець. Не вигадуйте те що не передбачено законодавством України.
Цитата
Полиграф
0 #1 Полиграф 18.05.2021, 09:08
Какой договор! В нынешних условиях это эксплуатация народа власть придержащими, а не договор! Ты сначала почитай конституцию, прежде нежели чушь нести! Там чёрным по белому и чётко сказано, что власть обязана сначала обеспечить народ всеми необходимыми благами, а потом требовать какие-то налоги! А сейчас этого нет, люди еле концы с концами сводят, цены на всё заоблачные! Поэтому, согласно конституции, этот договор, в первую очередь, нарушаете вы, и, соответственно, не имеете права что-то требовать от народа, пока не выполните своё обязательство! В противном случае, в таких условиях принудительный сбор налогов называется уже тиранией и диктатурой!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.