Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Вікторія ФЕОФІЛОВА

Feofilovaгромадська активістка


Про музей у Корсуні


–Я би хотіла подивитись, які краєвиди бачили з цих вікон ті, хто жив у палаці... але всі вони заклеєні папером.
Я би хотіла знати, як жили господарі і обслуга під цими високими стелямі з ліпниною... але кімнати наповнені фото і предметами зовсім іншої епохи.
Я би хотіла уявляти, як у великій залі відбувалися бали і прийоми, як шурхотіли сукні і рухалися віяла, як горіли свічки і танцювали пари, як грав оркестр і баришні ніяковіли від палких поглядів кавалерів... натомість я бачу ракети і бомби, бушлати і автомати, військові карти і пропагандистські плакати.
Дуже змінаші почуття від відвідування палацу Лопухіних у Корсуні, де розташований військовий музей Корсунь-шевченківської битви. Не місце йому там, ой не місце... Переконана, що набагато більше людей зацікавила б історія і побут колишніх власників... Але ми так і не змогли про це дізнатися, бо наступна екскурсія була аж за 3 години. Тож залишається лише Гугл і уява...

Із допису у ФБ

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 20.05.2021, 19:26
Романтика...? Тьху! Бали, прийоми... А за чий рахунок? Хто були ті Лопухіни? Мало що про них найдете, хіба що одна з них була чиєюсь любовницею, за що і отримала в подарунок цей палац. А музей - біднувато, його кращі роки пройшли. Чи може продати його комусь із сучасних багатіїв? Щоб знову сукні і віяла? І бл&дство... Повірте, той палац його бачив немало. І ще багато чого іншого. В тому числі і війну. Я немало бував в тому музеї колись давно. А потім пізніше, з друзями були. Замовили екскурсію, правда по основній експозиції не дуже, бо знали її. А от інше... І побували в тих місцях, де не ходять екскурсіі, почули багато нового для себе. Варто захотіти. Правда це теж давненько було. Може щось і змінилось.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.