Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Agro robota

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Хто увійшов до складу нового виконкому

На 59-ій позачерговій сесії міської ради депутати затвердили склад виконавчого комітету міської ради у кількості 19 осіб.

 

До його складу увійшли:

секретар міської ради Костянтин Синьогуб (за посадою),

Буряченко Віталій Юрійович - представник ЧГО «Вільне козацтво Холодного Яру», учасник АТО;

Даценко Петро Іванович - голова правління ПРАТ «Смілянське автотранспортне підприємство 17128»;

Дубовський Богдан Валерійович - керуючий в АТ “Ощадбанк”;

Коновалов Ігор Вікторович - приватний адвокат;

Куценко Василь Васильович - пенсіонер;

Михальченко Ольга Петрівна - вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів “Лідер”;

Мірзоєв Азер Алійович - засновник громадської організації «Однодумці»;

Овчаренко Віктор Степанович - волонтер;

Поліщук Богдан Анатолійович - приватний підприємець;

Рубановський Костянтин Миколайович - голова громадської організації "Гордість нації";

Слободяник Ілля Миколайович - голова громадської організації «Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини»;

Терещенко Анатолій Пантелейович - голова громадської організації Смілянської “Народної ради”;

Трушкевич Олег Юрійович - приватний підприємець.

 

Також до складу виконавчого комітету мають увійти:
- міський голова;

- секретар міської ради (за посадою);

- перший заступник міського голови (за посадою);

- два заступники міського голови (за посадою);

- керуючий справами (за посадою).

 

До речі, робота у міськвиконкомі є неоплачуваною.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
+2 #9 Людмила 18.12.2017, 20:31
Які досягнення є у Михальченко? Дієвві досягнення.
Цитата
Борис
+8 #8 Борис 18.12.2017, 17:02
Цитую Едуард:
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....

Таких потрібно гнати в три шиї... в них псільного з нашим містом нічого немає..
Цитата
Олександр
+6 #7 Олександр 18.12.2017, 15:26
Цитую Едуард:
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....

Якщо це іронія, то я Вас підтримую, якщо ні то ви ....(як кажуть про путла)
Цитата
Едуард
-13 #6 Едуард 17.12.2017, 11:42
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....
Цитата
Ірина
-1 #5 Ірина 17.12.2017, 11:13
Цитую Марина:
Чому Михальченко Ольга Петрівна-вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" всунули членом виконкому. Директор НВК "Лідер" Софія Анатоліївна Гнідая пенсійного віку, зрозуміло, що Гнідую теперішні керівники та активісти "поїдом їдять". Гнідую відправлять на пенсію, а на посаду директора НВК призначать Михальченко.
Ця "громадська" посада для Михальченко лише сходинка до посади директора.

Яка бурхлива фантазія у автора)Керівництво відділу освіти з`їло Остапенко,тепер їсть Гніду,незважаючи на позитивні зміни у "Лідері" та беспрецедентну кількість олімпіадних місць.Коли вони вже наїдяться та що є їхньою кінцевою метою,ніхто не знає.Але точно не встановлення на директорство Михальченко.
Цитата
олег
+5 #4 олег 16.12.2017, 22:04
Цікаво знати, що послужило підставою розпуску попереднього складу виконкому, якщо були, то чому в новий склад увійшли Овчаренко і Даценко. Так само із заступниками, можливо їм тисячу разів не місце бути заступниками, але потрібно при звільненн вказати на їх упущення в роботі, щоб було зрозуміло людям та стало наукою для внов обраних. Чи це просто спосіб показати, хто в хаті господар, щоб новообрані це зрозуміли.
Цитата
Марина
+10 #3 Марина 15.12.2017, 19:42
Чому Михальченко Ольга Петрівна-вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" всунули членом виконкому. Директор НВК "Лідер" Софія Анатоліївна Гнідая пенсійного віку, зрозуміло, що Гнідую теперішні керівники та активісти "поїдом їдять". Гнідую відправлять на пенсію, а на посаду директора НВК призначать Михальченко.
Ця "громадська" посада для Михальченко лише сходинка до посади директора.
Цитата
Борис
-6 #2 Борис 15.12.2017, 16:48
Треба внести ремарку, стосовно Дубовського і Рубановського. Дубовський - голова Смілянського осередку політичної партії Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка Справедливість, а Рубановський голова Смілянського осередку політичної партії Національний корпус
Цитата
Борис
+12 #1 Борис 15.12.2017, 16:47
АПЛОДИРУЮ СТОЯ!!! всі такі молодці, прям молодчики... один краще іншого...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про роботу на обороноздатність країни

 

 

Олена МОНОВА

Про те, що війна завжди повертається туди, звідки прийшла

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

 

Про суть «мирних угод» в Стамбулі

 

 
 
Політика
Негайного відкриття реєстру декларацій не буде

06 вересня 2023, 17:32

2023 09 06 radaВчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.


Економіка
Чого чекати від посівної-2024 та яким буде врожай

19 березня 2024, 17:41

Наприкінці лютого в Україні стартувала посівна кампанія. Станом на початок березня ярими зерновими вже засіяли 68 тис. гектарів у 12 областях


Суспільство
У нашому районі рятувальники ліквідували 2 пожежі житлових будинків

28 березня 2024, 16:27

2024 03 28 pogegЗа минулу добу, 26 березня, на території нашого району рятувальники ліквідували дві пожежі у житлових будинках.


Цікаво
Пацієнт "залізних легень" провів в апараті понад 70 років

28 березня 2024, 17:31

2024 03 28 legeniУ США у віці 78 років помер Пол Александер — один з останніх пацієнтів "залізних легень". Він провів в апараті понад 70 років — BBC.


Афіша
За ініціативи AI HOUSE у Львові відбудеться Generative AI Spring School для ML-спеціалістів

19 березня 2024, 16:35

2024 03 19 gener1Завдяки спільним зусиллям AI HOUSE та Факультету прикладних наук Українського католицького університету у Львові запрацює школа з генеративного штучного інтелекту. Навчальний курс триватиме з 11 по 16 березня.