Політика
- Деталі
-
Політика
-
02 квітня 2017, 13:11
Нічим завершилася безстрокова акція протесту кількох громадських організацій проти керманичів Сміли.
В останній день березня активісти згорнули намет біля стін Будинку рад. Його встановили 6 березня, коли знімати очільника міста Віктора Федоренка прийшли більше двох сотень людей.
Багато протестувальників готові продовжувати боротьбу з «корумпованою владою», але вже іншими методами.
Про це заявив на нещодавній сесії міської ради голова ГО «Патріоти Смілянщини» Сергій Долотенко.
Та справжню причину невдачі акції протесту назвав один із чиновників міськвиконкому, який активно підтримує вимоги активістів.
– Сміла ще не прокинулася! Люди не вийшли на вулиці міста. Якби сміляни прийшли під стіни мерії, Федоренко здався б…
Однак пан Федоренко виявився «міцним горішком». Видно, його справді обкатували танками, бо він не злякався ні активістів, ні опозиційних депутатів, ні «засланих козачків» із Києва.
Утім, боротьба влади та опозиції ще не завершилася.
Найгарячіші «битви» ще попереду – стверджують активісти.
Вадим НІКІТІН