Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

«Безпартійний» Віктор Федоренко вже у «Силі і Честі» Смешка

2016 06 16 sulaichest

 

Ще зовсім недавно, 31 травня, на 100-тій ювілейній сесії міської ради, секретар міської ради Віктор Федоренко офіційно зачитав заяву про свій вихід із складу депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка». Тоді він висловив проникливу душевну промову, мовляв, годі гратися в політику, треба займатися розвитком міста… Ніяких партій – лише Сміла!...
Коментуючи нашу статтю про це, один з читачів «поспівчував» Вікторові Антоновичу: «Стоїть на роздоріжжі людина..... Чи в "слуги", чи в "БЕСи" чи в жопоблок. От дилема так дилема, яку його шапку вдягти?!»
Інтрига тривала не довго.
Вже через тиждень секретар міської ради Віктор Федоренко, разом із начальником торгового відділу міськвиконкому Оксаною Божко та членом виконавчого комітету Олександром Гончаренко, засвітився на обласній конференції партії Ігора Смешка «Сила і честь». Нашого очільника міста швидко прийняли в ряди партії і поставили відповідальним за Смілу. А як же безпартійність? А як же розвиток міста незалежно від політичних тенденцій і партійної приналежності?
У нас хтось із представників влади відповідає за свої слова? Комусь вірити можна?

 

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+7 #5 Андрій 14.06.2019, 21:30
шановні панове!
яка різниця між путанами та тими особами, які представлені від нашого міста в цій партії чи осередку? вся різниця в тому, що путани займаються цим від безвихідності та відсутності альтернатив завдяки нашим гнидам, які пролізли до влади, а от ці особи..... знаю як мінімум 5 з тих кого тут показували.... просто міняють хазяїна. хто платить більше, хто обіцяє світле майбутнє до того й біжать. (особливо хряк, радченко, божко та інші.) путан хочаб можна зрозуміти.з цими навіть вітатись не можна.... про те бути такими та міняти шапки дали їм можливість саме ті хто вибрали цю владу. пожинаймо те що посіяли.
Цитата
Сократ
+1 #4 Сократ 14.06.2019, 15:24
Цитую Сократ:
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.

О, дивись! Свиноті, ой свиті, щось не подобається! Правда? Да вона така гірка, мало кому подобається....
Цитата
Сократ
0 #3 Сократ 14.06.2019, 09:22
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.
Цитата
Ната
-1 #2 Ната 13.06.2019, 12:21
Цитую Володимир:
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.

Да да. Та вона в штабі не сама працювала. Ще й подружок з виконкому привела, тезку з віділу внутрішньої політики. Забезпечила "лівий" підзаробіток не лише собі. Мабуть гарно платили, що подрузі хватило на відпочинок за кордоном https://www.facebook.com/profile.php?id=100013284129729
Цитата
Володимир
+5 #1 Володимир 13.06.2019, 12:16
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор КОГУТ

 

Проблем із водопостачанням у Смілі немає

 

 

Лариса САЛІМОНОВИЧ

Про те, що на біснуватих сусідів, які уявили себе царями світу, чекає сумне прощання з ілюзіями

 

Валерія БАНДУРКО

 

Про День журналіста

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Смілі виконали міський бюджет за травень на 100%

10 червня 2022, 16:22

2022 06 09 budgetМіський голова Сергій Ананко повідомив приємну новину – у нашому місті повністю виконано міський бюджет за травень.


Суспільство
У Смілі знову кілька багатоповерхівок відключили від централізованого опалення

29 червня 2022, 11:26

На крайньому засіданні виконавчого комітету розглядали кілька питань про відключення від мереж централізованого опалення багатоквартирних будинків.


Цікаво
Змінено принцип реєстрації земельних ділянок

27 червня 2022, 18:52

2022 06 27 kadastr11Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру запровадила принцип випадковості при розгляді заяв про державну реєстрацію земельної ділянки та внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру для низки транзакцій.


Афіша
Енергетики оголосили ціну універсальної послуги на липень

22 червня 2022, 15:24

2022 06 22 cinaНаразі вже відома ціна універсальної послуги енергетиків на липень 2022 року.