Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Політика

«Безпартійний» Віктор Федоренко вже у «Силі і Честі» Смешка

2016 06 16 sulaichest

 

Ще зовсім недавно, 31 травня, на 100-тій ювілейній сесії міської ради, секретар міської ради Віктор Федоренко офіційно зачитав заяву про свій вихід із складу депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка». Тоді він висловив проникливу душевну промову, мовляв, годі гратися в політику, треба займатися розвитком міста… Ніяких партій – лише Сміла!...
Коментуючи нашу статтю про це, один з читачів «поспівчував» Вікторові Антоновичу: «Стоїть на роздоріжжі людина..... Чи в "слуги", чи в "БЕСи" чи в жопоблок. От дилема так дилема, яку його шапку вдягти?!»
Інтрига тривала не довго.
Вже через тиждень секретар міської ради Віктор Федоренко, разом із начальником торгового відділу міськвиконкому Оксаною Божко та членом виконавчого комітету Олександром Гончаренко, засвітився на обласній конференції партії Ігора Смешка «Сила і честь». Нашого очільника міста швидко прийняли в ряди партії і поставили відповідальним за Смілу. А як же безпартійність? А як же розвиток міста незалежно від політичних тенденцій і партійної приналежності?
У нас хтось із представників влади відповідає за свої слова? Комусь вірити можна?

 

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+7 #5 Андрій 14.06.2019, 21:30
шановні панове!
яка різниця між путанами та тими особами, які представлені від нашого міста в цій партії чи осередку? вся різниця в тому, що путани займаються цим від безвихідності та відсутності альтернатив завдяки нашим гнидам, які пролізли до влади, а от ці особи..... знаю як мінімум 5 з тих кого тут показували.... просто міняють хазяїна. хто платить більше, хто обіцяє світле майбутнє до того й біжать. (особливо хряк, радченко, божко та інші.) путан хочаб можна зрозуміти.з цими навіть вітатись не можна.... про те бути такими та міняти шапки дали їм можливість саме ті хто вибрали цю владу. пожинаймо те що посіяли.
Цитата
Сократ
+1 #4 Сократ 14.06.2019, 15:24
Цитую Сократ:
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.

О, дивись! Свиноті, ой свиті, щось не подобається! Правда? Да вона така гірка, мало кому подобається....
Цитата
Сократ
+1 #3 Сократ 14.06.2019, 09:22
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.
Цитата
Ната
0 #2 Ната 13.06.2019, 12:21
Цитую Володимир:
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.

Да да. Та вона в штабі не сама працювала. Ще й подружок з виконкому привела, тезку з віділу внутрішньої політики. Забезпечила "лівий" підзаробіток не лише собі. Мабуть гарно платили, що подрузі хватило на відпочинок за кордоном https://www.facebook.com/profile.php?id=100013284129729
Цитата
Володимир
+6 #1 Володимир 13.06.2019, 12:16
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Голова Ротмістрівської ОТГ розказав всю правду про свою зарплату

20 серпня 2019, 14:23

2019 08 17 OTG

Нещодавно ми публікували матеріал «Ротмістрівській ОТГ дорікнули за надто високі зарплати працівників апарату», де йшлося про робочу нараду за участю першого заступника голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького.


Цікаво
До 100 тисяч людей загинуло від підриву «Дніпрогесу» у 1941 році

19 серпня 2019, 18:34

2019 08 19 damba

18 серпня 1941 року в Запоріжжі радянська армія, відступаючи під натиском гітлерівських військ – танків і мотопіхоти, підірвали греблю Дніпрогесу – найбільшої гідроелектростанції в Європі.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір