Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI new year

 

Стрічка новин

Політика

«Безпартійний» Віктор Федоренко вже у «Силі і Честі» Смешка

2016 06 16 sulaichest

 

Ще зовсім недавно, 31 травня, на 100-тій ювілейній сесії міської ради, секретар міської ради Віктор Федоренко офіційно зачитав заяву про свій вихід із складу депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка». Тоді він висловив проникливу душевну промову, мовляв, годі гратися в політику, треба займатися розвитком міста… Ніяких партій – лише Сміла!...
Коментуючи нашу статтю про це, один з читачів «поспівчував» Вікторові Антоновичу: «Стоїть на роздоріжжі людина..... Чи в "слуги", чи в "БЕСи" чи в жопоблок. От дилема так дилема, яку його шапку вдягти?!»
Інтрига тривала не довго.
Вже через тиждень секретар міської ради Віктор Федоренко, разом із начальником торгового відділу міськвиконкому Оксаною Божко та членом виконавчого комітету Олександром Гончаренко, засвітився на обласній конференції партії Ігора Смешка «Сила і честь». Нашого очільника міста швидко прийняли в ряди партії і поставили відповідальним за Смілу. А як же безпартійність? А як же розвиток міста незалежно від політичних тенденцій і партійної приналежності?
У нас хтось із представників влади відповідає за свої слова? Комусь вірити можна?

 

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+7 #5 Андрій 14.06.2019, 21:30
шановні панове!
яка різниця між путанами та тими особами, які представлені від нашого міста в цій партії чи осередку? вся різниця в тому, що путани займаються цим від безвихідності та відсутності альтернатив завдяки нашим гнидам, які пролізли до влади, а от ці особи..... знаю як мінімум 5 з тих кого тут показували.... просто міняють хазяїна. хто платить більше, хто обіцяє світле майбутнє до того й біжать. (особливо хряк, радченко, божко та інші.) путан хочаб можна зрозуміти.з цими навіть вітатись не можна.... про те бути такими та міняти шапки дали їм можливість саме ті хто вибрали цю владу. пожинаймо те що посіяли.
Цитата
Сократ
+1 #4 Сократ 14.06.2019, 15:24
Цитую Сократ:
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.

О, дивись! Свиноті, ой свиті, щось не подобається! Правда? Да вона така гірка, мало кому подобається....
Цитата
Сократ
+1 #3 Сократ 14.06.2019, 09:22
Головне не король, а свита. Вона робить короля. і навіть якщо він людина хороша, то його все одно замаже свита, яка під нього підмазується, щоб хлебать біля короля і кісточки збирати з столу.
Цитата
Ната
0 #2 Ната 13.06.2019, 12:21
Цитую Володимир:
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.

Да да. Та вона в штабі не сама працювала. Ще й подружок з виконкому привела, тезку з віділу внутрішньої політики. Забезпечила "лівий" підзаробіток не лише собі. Мабуть гарно платили, що подрузі хватило на відпочинок за кордоном https://www.facebook.com/profile.php?id=100013284129729
Цитата
Володимир
+6 #1 Володимир 13.06.2019, 12:16
Тільки недавно на виборах Президента Оксана Божко очолювала районний штаб Петра Порошенка, а вже сьогодні кардинально змінила свої політичні погляди. Мабуть "Слуга народу" відмовив цим новим обличчя, а Смешко НІ.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Михайло ШЕВЧУК

Chevchyk

 

Про загиблого земляка Михайла Дімітрова і патріотизм

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати не прийшли на сесію для ухвалення бюджету-2020

14 грудня 2019, 11:25

2019 12 14 sesia

13 грудня скликалась позачергова сесія міської ради, на якій мали ухвалити чи не основний документ міста – бюджет на 2020-ий рік.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
Наша землячка Валентина Коваленко презентувала нову книгу

16 грудня 2019, 14:21

2019 12 15 kovakenko

Відповідно до програми розвитку інформаційного простору Черкащини


Цікаво
Невідомий, якого пустили переночувати, вбив Миколу Леонтовича

15 грудня 2019, 15:25

2019 12 14 leontovuch

13 грудня у 1877 році народився український композитор Микола Леонтович, хоровий диригент, музично-громадський діяч, педагог, збирач українського фольклору.


Афіша
Долучайтесь до благодійної акції «Чужих дітей не буває» у Смілі

15 грудня 2019, 13:10

2019 12 15 ditu

19 грудня о 10.00 небайдужі сміляни та учасники ГО «АвтоЄвроСила -Сміла» у школі-інтернат номер 8 проводять акцію «Чужих дітей не буває».