Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Дійові особи

Олексій Давиденко

ДавиденкоЯк представник інтересів громади області, виборців свого виборчого округу, виражав і захищав інтереси територіальних громад області та її частини - виборців свого виборчого округу, виконував їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брав активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

 

- грудень 2015 року Депутатське звернення до Управління соціального захисту населення (Смілянський район) – про надання роз’яснення, як оформлюється та нараховується субсидія для відшкодування витрат жителям сіл, в яких немає централізованого газопостачання, водопостачання та інших вигод цивілізації та причини відмови в наданні субсидій.
Відповідь представників виконавчої гілки влади:
Серед основних причин відмови у призначенні субсидій громадянам, це перевищення розміру сукупного доходу сім’ї. Так як вартість твердого палива, порівняно із природним газом не велика.
Висновок: влада кинула села та людей, які проживають без централізованого газопостачання, водопроводу, централізованого теплопостачання на виживання – про них забули, нікому вони не потрібні.
- грудень 2015 року: звернення до голови Черкаської ОДА, Голови Черкаської обласної ради, Міністерства та відомств щодо функціонування державних закладів охорони здоров’я на території м. Сміла Черкаської області.
Результат: Державні заклади охорони здоров’я передані в комунальну власність м. Сміла. Ефективність їх функціонування залежить від місцевої влади, в першу чергу від міського голови.
Січень 2016 року: звернення до Фонду державного майна України, Міністерства економічного розвитку України, Кабінету Міністрів України, про стан державного майна, повернення заборгованості та стан виплат заробітних плат працівникам державних підприємств на території Черкаської області, зокрема, ДП «Райдуга». Відповіді на свої звернення та звернення громади не отримав, висновки напрошуються самі.
- лютий 2016 року: на звернення директора КП «Вод Гео» сприяв та допомогав вирішити питання щодо відшкодування пільг та субсидій підприємству.
Наслідки: було відшкодовано із обласного бюджету 1 млн. 800 тис. гривень. КП «Вод Гео».
- лютий – березень 2016 року: депутатські звернення, наради із керівниками області, ПАТ «Черкасиобленерго» про недопустимість порушень прав юридичних осіб – виробничників Черкаської області в питанні реєстрації податкових накладних. Завдяки повній підтримці моєї позиції Головою Черкаської ОДА Ткаченком Ю.О. дана проблема була вирішена на протязі кількох днів.
- березень – квітень 2016 року: направлення звернень, ведення переговорів із керівництвом Управління державної служби з надзвичайних ситуацій про недопущення з боку посадових осіб ДСНС тиску на бізнес під час проведення перевірок та про правомірність перевірок, які проводить ДСНС у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення.
Досягнуто порозуміння.
- квітень 2016 року: зустріч з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» з питань розвитку виробництва в м. Сміла та забезпечення функціонування державних закладів.
Ведуться додаткові переговори.
- квітень – грудень 2016 року: сприяв у наданні одноразової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету на лікування та у зв’язку із скрутним матеріальним становищем 11 чоловік ( більше 25 тис. грн.)
- травень – червень 2016 року: звернення до керівництва Фонду державного майна України, Міністерств , відомств по питанню невиплати заробітної плати колишнім працівникам ДП «Оризон» та про стан майна державного підприємства.
Відповіді не отримав.
- червень 2016 року: звернення до Кубіва С.І., Міністра економічного розвитку України.
- липень 2016 року: ДК «Укроборонпром» надав інформацію про те, що до ДП «Райдуга» та інших підприємств (крім «Оризон – Навігація») не має жодного відношення. Хто має погасити заборгованість із зарплати, ніхто не знає.
- серпень – вересень 2016 року: звернення до ПАТ «Укрзалізниця», Міністерства Оборони України, «Укроборнпром» про можливість розвитку виробництва та створення нових робочих місць в місті Сміла, Смілянському районі та області.

Ведуться переговори.
- вересень – грудень 2016 року:
Звернення та контроль за будівництвом та реконструкцією напірного колектору по вул. В.Симоненка м. Сміла; проведення акції «Сміла – чисте місто».
- листопад 2016 року: звернення до Міністра соціальної політики про нарахування субсидій для жителів Смілянського району, у яких відсутні централізоване газопостачання, теплопостачання, водопровід.
Відповідь не отримав.
- листопад – грудень: допомога дітям, пенсіонерам на лікування, допомога дитячому садочку №24, Допомога на лікування працівнику національної поліції, допомога на лікування працівнику ДСНС, допомога обдарованій дитині (більше 25 тис. гривень).
- листопад 2016 року: звернення до в.о. міського голови, начальника Смілянської ОДПІ, начальника Управління статистики про стан та використання майна, що належить Смілянській громаді.
Від в.о. міського голови м. Сміла відповіді не отримав.
- грудень 2016 року: звернення до Голови Черкаської обласної ради про надання матеріальної допомоги мешканцям (6 сімей) будинку №39 «Б» вул. Т.Г. Шевченка, де внаслідок злочинних дій було пошкоджено стіну та віконні блоки.
В стадії вирішення.
За рахунок субвенції в 2016 році з обласного бюджету в місто Смілу було мною направлено: - 50 тисяч гривень – придбано обладнання для інфекційного відділення Смілянської міської лікарні.
50 тис. грн.. – поточний ремонт дорожнього покриття пров. Амурський, м. Сміла ( всього п’ять депутатів обласної ради від ПП Українське об’єднання патріотів УКРОП в м. Смілу направили 0,5 млн. грн. в частині міжбюджетних трансферів).
Депутати обласної ради за рахунок екологічних видатків направили до бюджету міста Сміла 250 тисяч гривень на придбання контейнерів та урн для сміття.
В зв’язку з тим, що керівництво міста Сміла так і не спромоглося протягом року направити жодної суттєвої програми розвитку міста до обласної влади, на відміну від м. Золотоноші, м. Умані, м. Ватутіне (про Черкаси вже і не кажу), нам, обласним депутатам не вдалося виділити більш великі кошти на потреби міста Сміла. ШКОДА.
25.12.2015 року Рішенням обласної ради створена тимчасова контрольна комісія з контролю за розслідуванням фальсифікацій виборів до обласної ради. Більшістю голосів мене обрали головою комісії.
Основними завданнями комісії є контроль за здійсненням повного, об’єктивного та всебічного розслідування фактів фальсифікації виборів до Черкаської обласної ради, які відбулися 25.10. 2015 року.
3 лютого 2016 року на моє депутатське звернення заступник начальника ГУНП у Черкаській області, повідомив, що відкрито кримінальне провадження та ведеться слідство по факту фальсифікації виборів.
16 лютого 2016 року на засідання тимчасової комісії були запрошені керівники прокуратури та слідчих органів, де вони повідомили, що слідство триває, встановлений круг осіб причетних до злочину.
16 березня 2016 року друге засідання тимчасової контрольної комісії, присутні заступник прокурора області, старший слідчий ГУНП. Надана інформація, що допитано 18 членів окружної комісії, призначені судові експертизи, триває слідство.
23 травня 2016 року чергове засідання комісії, запрошені та присутні представники правоохоронних органів. В ході слідства – новин немає.
Рішенням Черкаської обласної ради від 03.06. 2016 року « Про депутатський запит депутата Давиденка О.Г.» щодо можливості відкрити доступ до матеріалів кримінального провадження членам комісії з контролю за розслідуванням фальсифікації виборів направлено до Прокуратури Черкаської області.
Отримав лист від 01.07.2016 року за підписом т.в.о. начальника ГУНП, яким повідомляється: на даний час остаточного рішення Прокуратурою Черкаської області щодо вирішення питання про відкриття матеріалів кримінального провадження для членів комісії не прийнято.

На жаль, в ситуації, яка склалась на даний час, все заплановане втілити у життя не вдалось. Та, не дивлячись на це, сповнений сил і далі всіма засобами відстоювати інтереси виборців виборчого округу та громади Черкаської області для розвитку, благополуччя та комфортного життя в нашому рідному місті так і області вцілому.

 

Прийом громадян:
Черкаська область, м. Сміла, провулок Амурський, 12, кожного дня за попередньою домовленістю.
т. (04733) по обл. (233) 2-90-64; 2-94-76; email: daksmila@gmail.com.

 

З повагою,
Депутат Черкаської обласної ради О.Г. Давиденко

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Роман Боднар

Bondar

 

Про акцію протесту в Смілі

 

 

Віктор ЗОЛОТОВЕРХИЙ

 zolotoverhiy

Про боротьбу за створення Смілянського району у новому форматі 

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Дали 4 роки за пограбування

15 липня 2020, 14:28

2020 07 14 sudСмілянський міськрайонний суд визнав винним жителя Сміли у вчиненні грабежу, поєднаного з насильством, призначивши йому покарання – 4 роки позбавлення волі.


Цікаво
КОМВЗВОДУ ТАРАС МАТВІЇВ УДОСТОЄНИЙ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ ПОСМЕРТНО

14 липня 2020, 18:30

2020 07 14 nagoroda

Українському офіцеру Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.