Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Найбільше горіло у нашому районі — 7 разів

 

 

Минулої доби рятувальники Черкащини 10 разів залучалися на ліквідацію пожеж сухої рослинності, стерні та сміття.
Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС.
Надзвичайники кажуть, що найбільше горіло у Черкаському районі — 7 разів. Зокрема, у селі Дирдин Городищенської територіальної громади пожежа сухої рослинності розповсюдилася на городи з пшеницею на корені. Пожежу ліквідували рятувальники. Причиною стала необережність під час куріння.
«Подібний випадок стався у селі Хлистунівка, де через потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал виникла пожежа сухої рослинності та стерні на площі 300 квадратних метрів», - розповідають рятувальники.
За їхніми словами, водночас двічі горіло на Золотоніщині — у селі Лящівка та Гельмязів. Пожежі ліквідовано силами рятувальників, центру безпеки громадян та місцевої пожежної команди. Причиною пожеж стало необережне поводження з вогнем. Зайнялася суха рослинність також і в місті Умань.
«На щастя, постраждалих внаслідок пожеж немає», -підсумовують в обласному управлінні ДСНС.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Понад 164 тис. рахунків «Турбота про дитину» відкрито за тиждень

13 серпня 2026, 16:30

2026 08 13 ditinМінсоцполітики разом з Мінцифри продовжує вдосконалювати систему державної підтримки сімей, роблячи її простішою та зручнішою для батьків. За перший тиждень від запуску спеціального рахунку «Турбота про дитину» в межах «Дія.Картки» банки відкрили вже понад 164 тис. таких рахунків.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».