Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Медиків області привітали з професійним святом

З Днем медичних працівників привітали в області людей у білих халатах.
Про це повідомляє голова ОВА Ігор Табурець.
«Їхня професія – бути захистом життя. У тилу і на фронті. У «швидкій», в операційній, реанімації чи амбулаторії», - говорить очільник області.

 


І додає, медики області надійно тримають свою передову порятунку попри всі випробування війни й усупереч шаленому навантаженню.
«Сьогодні вітання саме їм – українським медикам. Дякую всім медичним колективам Черкащини!
За стійкість і професіоналізм. Стабільна система охорони здоров’я області та її розвиток – результат спільної роботи», - підсумовує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
До речі, доі Дня медичних працівників Президент України Володимир Зеленський зустрівся з бойовими й цивільними медиками. Він відзначив їх державними нагородами та присвоїв почесні звання.
«Ви щодня працюєте там, де потреба в допомозі найважливіша, найкритичніша. Стабілізаційні пункти, лікарні прифронтових громад, операційні, реанімації, амбулаторії, “екстренка”. Всюди в Україні, від районів поблизу фронту до кожної нашої громади, є допомога, без якої не буває цивілізації і не буває цивілізованості», – сказав Володимир Зеленський.
Президент України зазначив, що українські лікарі працюють, незважаючи на ризики та загрози, адже російські удари часто ігнорують навіть символіку медичної служби. Чимало медиків загинуло через російську агресію під час виконання свого обов’язку.
Пам’ять усіх загиблих медиків вшанували хвилиною мовчання.
Глава держави наголосив, що українські медики залишаються прикладом не лише для нашого народу, але й для всього світу.
В Україні розвивається система реабілітації, яка має стати однією з найсильніших у Європі, і вже працюють сотні відповідних профільних закладів. Українські медики щодня проводять понад 17 тисяч терапевтичних сесій, що у шість разів більше, ніж на початку війни.
Володимир Зеленський зазначив, що в Україні розвивається сучасна система ментального здоров’я та система трансплантації. Команди медиків, які евакуюють поранених з різних напрямків фронту, врятували більше ніж 80 тисяч людей.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Понад 164 тис. рахунків «Турбота про дитину» відкрито за тиждень

13 серпня 2026, 16:30

2026 08 13 ditinМінсоцполітики разом з Мінцифри продовжує вдосконалювати систему державної підтримки сімей, роблячи її простішою та зручнішою для батьків. За перший тиждень від запуску спеціального рахунку «Турбота про дитину» в межах «Дія.Картки» банки відкрили вже понад 164 тис. таких рахунків.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».