Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

Цікаво

9 надзвичайно корисних послуг у поїздах, про які не знає більшість пасажирів

2016 10 24 поезд

1. Потрібно виїхати раніше? Маєте право переоформити квиток без доплати і за наявності вільних місць, повідомляє Journey в Україні
2. Зробив помилку у квитку? Між документом, що посвідчує особу пасажира, і даними, зазначеними в квитку, допускається розбіжність на три символи.
3. Можна вибирати попутників у купе за статевою ознакою! Перевізник може організовувати продаж квитків, з урахуванням вимог пасажира до купе – «чоловіче», «жіноче» або «змішане».
4. Їдеш першим класом? Якщо придбали квиток у вагон СВ або 1-го класу «Інтерсіті +», то в день відправлення можете перебувати у сервіс-центрі та залі підвищеного комфорту без додаткової плати.
5. Спізнився на поїзд? Дія квитка продовжується, якщо про це заявлено не пізніше однієї години після відправлення, внаслідок хвороби або нещасного випадку (пред'являється проїзний документ разом з довідкою медичного закладу не пізніше 10 днів після одужання).
6. Ти можеш зійти з поїзда на кілька днів. На проміжній станції, не пізніше однієї години після прибуття поїзда, треба пред'явити проїзний документ черговому по вокзалу для постановки відмітки «Зупинка з продовженням терміну дії квитка».
8. Що робити, якщо проїхав свою станцію?
Складається акт за підписом начальника поїзда, провідника вагона і пасажира, який засвідчується штампом начальника поїзда і надає право повернутися до станції призначення безкоштовно.
9. Що робити, якщо квиток залишився у проводжаючого?
Він повинен не пізніше ніж через годину з моменту відправлення поїзда пред'явити його начальнику вокзалу, який за рахунок проводжаючого дає телеграму начальнику поїзда. На підставі телеграми начальником поїзда оформляються проїзні документи на весь шлях прямування.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Дії смілянської влади ставлять під загрозу безпеку громадян, – голова ОДА про опалювальний сезон в місті

24 жовтня 2020, 15:00

2020 10 24 golova

Підготовку до нового опалювального сезону повністю завершено. Теплогенеруючі підприємства області на 100 % забезпечені паливом.


Цікаво
Лікар Комаровський розповів, як провести “тест” на коронавірус самостійно (відео)

24 жовтня 2020, 15:37

2020 10 20 komarovckiu

Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський розповів, як перевірити людину на коронавірус без спеціального тесту.


Афіша
25 жовтня о 19.00 відбудеться зустріч з поетесою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ

22 жовтня 2020, 17:27

2020 10 22 zystrich

Цієї неділі, 25 жовтня, після того, як всі проголосують, о 19.00 можна відпочити душею – поспілкуватися онлайн з успішною жінкою – поетесою, журналістом, редакторкою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ.