Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

Як знайти своє покликання за допомогою тестів служби зайнятості?

2019 05 14 robota

 

Фахівці міськрайонного центру зайнятості запрошують старшокласників та людей, які хочуть змінити фах, пройти online-тестування на сайті Державної служби зайнятості.
Що таке тести з професійної орієнтації?
Це комплекс вивчення особливостей та психологічних якостей людини. Тест спрямований на виявлення індивідуальних здібностей та можливостей. Знаючи це, можна обирати найбільш підходящу професію.
Кому вони потрібні?
Тести з професійної орієнтації важливі для старшокласників, які обирають професію, та для дорослих, які хочуть змінити фах.
Шо таке профорієнтація та soft skills?
Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.
Soft Skills (з англ. "м’які навички") - непрофесійні базові соціальні навички. Їм зазвичай не навчають в школі та в університеті, але вони за даними міжнародних досліджень складають до 80% усішності людини. Це комунікабельність, лідерські навички, вміння працювати в команді, критичне мислення, тайм-менеджмент, стресостійкість та багато інших.
Де знайти тести з професійної орієнтації?
Вони є на головній сторінці Державної служби зайнятості. Спершу потрібно зареєструватися, бо тести доступні тільки для зареєстрованих користувачів. Далі -під стрічкою меню та вкладок, у правому куту екрану знаходиться жовта кнопка. Вона так і називається: «Пройти тестування. Професійна орієнтація громадян». Клікнувши на неї користувач потрапляє на платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри.
Потрапити на цю платформу можуть і безробітні зі свого персонального кабінету. Для цього у меню «Громадянам» потрібно обрати «Професійна орієнтація» - «Платформа профорієнтації»
І от коли ви зайшли на сторінку платформи, бачете наступну рекомендацію: «На проходження кожного тесту дається тільки одна спроба та обмежений час. Радимо уважно читати інструкції до тестів. Тест зараховується тільки, якщо ви надали відповіді на всі запитання. Пройти тест повторно зможете через 90 днів. За цей час, ми сподіваємось, ви згідно з рекомендаціями, попрацюєте над розвитком власних навичок та отримаєте інші результати тестування.»
Гортаєте стрічку до розділу тестування і клікаєте на кнопку «всі тести». Обираєте цікавий для вас тест.
Які є тести на сайті ДHYPERLINK Державної служби зайнятості?
Наразі запропоновано такі тести: «Загальні розумові здібності», «Аналітичні здібності», «Здатність до логічного мислення», «Стресостійкість та адаптивність», «Здатність до командної роботи», «Ваш емоційний інтелект EQ», «Яка сфера діяльності вам підходить», «Комунікативні та організаторські здібності», «Схильність до підприємницької діяльності», «Орієнтація на результат чи процес».
Щоб визначити свою профорієнтацію, ми радимо пройти тести: «Професійна мотивація», «Структура інтелекту», «Психологічні властивості особистості». Решта тестів – для визначення soft skills.
Що робити тим людям, які з якихось причин не мають змогу пройти онлайн тестування?
Ми запрошуємо цих людей у комп’ютерний клас центру зайнятості. Так ви маєте можливість отримати додатково консультацію фахівців з професійної орієнтації.
Де краще проходити тестування: зі свого гаджета де зручно чи у центрі зайнятості?
Звичайно, краще проходити тестування у центрі зайнятості, адже, як бонус, з вами працюватиме консультант з професійної орієнтації.
Для старшокласників щотижня проводяться уроки-семінари з професійної орієнтації, під час яких можна і потрібно проходити таке тестування у класі центру зайнятості. Фахівці проводять реєстрацію учня та консультують щодо необхідних тестів чи відповідей на питання.

Ангеліна Хоменко, фахівець Смілянського міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Жінка викликала поліцію: її балкон сусіди зверху залили кровʼю

25 січня 2021, 17:25

У Каневі містянка викликала наряд поліції, бо побачила на своєму балконі залите кровʼю прання.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке