Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Смілянський дитсадок «Чебурашка» став кращим в Україні у рейтингу оформлення зовнішньої території

Колектив дошкільного навчального закладу №18 "Чебурашка" взяв участь у конкурсному сезоні "Конкурсна осінь - 2022", що проводить Інтернет-Портал рейтингу освітніх закладів України.
У номінації "Краще оформлення зовнішньої території ЗДО-2022" серед 100 кращих дошкільних закладів-конкурсантів саме дитсадок «Чебурашка» зі Сміли посів 1 рейтингове місце.

 


Треба зазначити, що перше місце наш дитсадок розділив із ЗДО «Сонечко» Житомирської області. На другому місті були заклади із Київської та Кіровоградської області, на третьому – Дніпропетровська та Львівська області.
Метою конкурсу було виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи закладів дошкільного навчання та активізація педагогічних працівників дитсадків у пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків.
Конкурс дає можливість акцентування уваги працівників ЗДО України на використанні у своїй професійній діяльності прогресивних інноваційних методів роботи, обміну передовим досвідом, професійному спілкуванні із колегами із інших регіонів країни за допомогою мережі Інтернет.
Так заклади освіти нашого міста під час війни не тільки надають освітні послуги, здійснюють волонтерську діяльність, надають притулок внутрішньо переміщеним особам, а й дбають про комфорт, затишок, красу і зручність, та ще й перемагають у всеукраїнських конкурсах!
У цьому ж конкурсі, в номінаціях "Осінні барви нашого ЗСО"- 2022 року та "Кращий кабінет завуча ЗСО"- 2022 року, брав участь та переміг, посівши 1 рейтингові місця в обох номінаціях, колектив закладу загальної середньої освіти №6.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Ротмістрівці слухали лекцію про щасливих людей

06 лютого 2023, 13:41

2023 02 06 lekcУ центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради для студентів- першокурсників Університету ІІІ віку провели лекцію ,,Сім ознак щасливої жінки''.


Суспільство
Насильство за ознакою статі не можна толерувати: куди звертатися і що робити, якщо ви стали жертвою чи свідком

08 лютого 2023, 18:26

2023 02 08 nasВипадок у Києві, коли група молодих осіб запрошувала дівчат, жінок на вечірки та, доводячи їх до непритомного стану, вчиняла проти них сексуальні діяння, сколихнув суспільство. Міністерство соціальної політики України вважає важливим в черговий раз роз’яснити, як діяти і куди звертатися у подібних ситуаціях.


Цікаво
УГКЦ в Україні переходить на новий календар

07 лютого 2023, 18:27

2023 02 07 ugkcЗ 1 вересня 2023 року Українська Греко-Католицька Церква в Україні переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років