Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

У Смілі 15 талановитих дітей отримають стипендії

2020 01 21 stependia

 

При призначенні стипендії творчо-обдарованій молоді відповідно до положення враховувалися результати участі вихованців у предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, мистецьких фестивалях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів (І-ІІІ місця). У галузі освіти з 17 кандидатів комісією прийнято рішення щодо призначення стипендії 12 особам, у галузі культури - 3 особи з 4-х кандидатів.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
1. Юлія Зайва, НВК "Дошкільний навчальний заклад - ЗОШ І-ІІІ ст. № 15", ІІ місце з історії, ІІ місце з української мови, ІІІ місце у обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ місце в обласному конкурсі «Подорож по алеї правовиї знань», вчитель - Тамара Нестропа
2. Дарина Яблонська, НВК «Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №3 – колегіум», ІІІ місце з російської мови, (МАН ІІ етап) ІІ місце всесвітня історія, вчиткль - Анастасія Шаматова
3. Дарина Глухенко, НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Сенатора», ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище – 2019», Диплом ХI Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», вчитель - Марія Волошина
4. Поліна Карпань, Дитяча школа мистецтв, І місце у ІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі – параді талантів, ІІ місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Мости в Парижі», ІІ місце у міжнародному фестивалі –конкурсі «Ритми України», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премія у регіональному конкурсі «Світ талантів». вчитель - Людмила Попович
5. Марія Коврик, Будинок дитячої та юнацької творчості, Гран-прі у міжнародному фестивалі –конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинстький fest»; І і ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі –фестивалі «Великий осінній ««Art People Fest», І місце у VII Міжнародниому фестивалі «Мій світ – мистецтво», викладач - Наталія Шастун
6. Марія Ковтун, Будинок дитячої та юнацької творчості, Гран-прі у міжнародному фестивалі –конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»; I і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі –фестивалі «Великий осінній «Art People Fest»; І місце у VII Міжнародному фестивалі «Мій світ – мистецтво», викладач - Наталія Шастун
7. Захар Судак, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»; ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», Лауреат ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво», викладач - Світлана Симоненко
8. Євгеній Селезень, Дитяча школа мистецтв, ІІ місце у XV Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості»; Лауреат ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво» та VIII Міжнародного фестивалю «Свято талантів»; ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», ІІ місце – у міжнародному дитячому конкурсі «Штурм», регіональному конкурсі «Світ талантів», викладач - Ірина Бондар
9. Едуард Мироненко, Будинок дитячої та юнацької творчості, Лауреат ІІ премії XVI міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; І місце у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»; Лауреат ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво»; Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості, викладач Світлана Симоненко
10. Марія Селезень, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у міжнародному фестивалі-конкурсі « Україна єднає світ»; І премія у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості»; ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва «Театральні містерії»; Лауреат І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво»; Лауреат І ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», І премія у регіональному конкурсі «Світ талантів», викладач - Світлана Симоненко
11. Анастасія Ховко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»; Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA»; Лауреат І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво», викладач - Світлана Симоненко
12. Михайло Ховко, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»; Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA»; Лауреат ІІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво», викладач - Світлана Симоненко
13. Валерія Федун, Дитяча школа мистецтв, І премія у Міжнародному конкурсі театрального, музичного та художнього мистецтва "Чарівна рапсодія - 2019", диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва "Художня палітра України", Диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного конкурсу "The festival bridgest in Paris", викладач Людмила Попович
14. Вікторія Гончаренко, Дитяча школа мистецтв, Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва "Художня палітра України", І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості "На свято Миколая творча іскорка палає", Диплом ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу "The festival bridgest in Paris", викладач Людмила Попович
15. Дар'я Зозуліна, Дитяча школа мистецтв, диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва "Художня палітра України", диплом лауреата І ступеня Міжнародного конкурсу "The festival bridgest in Paris", ІІІ премія Міжнародного конкурсу "Pacsirta", ІІ премія ХІІІ Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули в "Світі талантів"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

Про пустопорожніх активістів та час клоунів 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Сьогодні роковини загибелі нашого земляка ЮРІЯ ПАСХАЛІНА

19 лютого 2020, 16:24

2020 02 19 pasxalin

Юрій Пасхалін народився та навчався у Смілі, був вихованцем Школи олімпійських резервів у Харкові — займався штангою.


Цікаво
Найбіший глобус світу важить 2,5 тонни

19 лютого 2020, 18:21

2020 02 19 globys

Ось як виглядає найбільший глобус у світі, який офіційно внесений до книги рекордів Гіннеса.


Афіша
20 та 21 лютого у Смілі вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2020, 17:29

2020 02 19 afiha1

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Цю дату забути неможливо!