Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Депутати вирішили перетворити прийняття бюджету у затяжний серіал

2019 12 21 sesia

 

Оскільки у нашій Смілі останнім часом швидко і злагоджено нічого не робиться, депутатські засідання затягуються та результати голосування залежать від домовленостей, то формувати бюджет на 2020 рік треба було не в листопаді, а починати ще з червня 2019-го року.
Область вже ухвалила основний фінансовий документ на 2020 рік. А у Смілі так гарно все почалося, але, в підсумку, не склалося.
Сьогодні, з третьої серії, чи то з третьої спроби, відбулася позачергова 114-а сесія міської ради. На засідання прийшли 28 депутатів. У порядку денному розглядали 52 питання.
Спершу, з перемінним успіхом, але все йшло нормально. Депутати проголосували за виділення матеріальної допомоги хворим і тим містянам, які у тяжкому матеріальному становищі. Ухвалили 16 програм на 2020 рік, що фінансуються з міського бюджету. Словом, депутати працювали і голосували.
Але коли дійшли до питання бюджету на 2020 рік, то каменем спотикання постало питання підтримки КП «Медіа-центр» - думки депутатів знову розійшлися.
Міський голова Олексій Цибко наполягав, що треба ухвалити програму для фінансування КП «Медіа-центр», щоб зберегти комунальне ЗМІ, яке повинне обслуговувати потреби громади. Тим більше, що незабаром вибори – тож у комунальному ЗМІ зможуть виступити всі кандидати до влади. І руйнувати смілянське телебачення, газету і радіо – це свавілля.
А от інша частина депутатів має протилежну думку - КП «Медіа-центр» повинне працювати в однакових умовах з усіма ЗМІ та КП. Ніяких поблажок. Жорстка економія бюджету і тому гроші на журналістів виділяти не потрібно.
Тож це питання було проголосоване, але не набрало потрібної кількості голосів.
Потім депутати не підтримали програми економічного і соціального розвитку міста; приватизації та управління комунальним майном та бюджетну програму з реалізації заходів щодо розвитку території міста.
Також депутати не прийняли рішення щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.
Коли до кінця засідання залишилося розглянути всього одне питання – про зміни до міського бюджету на 2019 рік – обранці попросили перерву…, а після перерви не зійшлися.

 

2019 12 21 sesia1


Тож міському голові довелося призупинити сесію. Вона має продовжитись з понеділка.
У підсумку – важливі фінансові питання не вирішено. Медики і вчителі можуть залишитися без зарплати до кінця року. Сміляни, які чекають матеріальної допомоги на лікування, теж будуть без грошей. Тому що навіть оті проголосовані рішення про надання матеріальної допомоги зараз залишаються не підкріплені фінансово. Бо депутати так і не внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік.
Тож міська сесія і ухвалення бюджету на 2020-ий рік перетворюється на якийсь затяжний серіал.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Смілянщину продовжить заливати дощем

02 червня 2020, 08:30

2020 06 02 pogoda

Травень на Смілянщині став найхолоднішим у XXI столітті: кількість опадів становила 2-2,5 місячної норми.


Цікаво
У заповіднику «Асканія- Нова» народилося 150 сагайчат, 9 бізонів та верблюденя

01 червня 2020, 18:25

2020 05 29 Nova

Біосферний заповідник на Херсонщині отримав прибуток від продажу 20 куланів та 8 європейських ланей.


Афіша
Онлайн-лекції з «Історії мистецтва» на прикладах жінок у мистецтві

31 травня 2020, 11:27

2020 05 25 mustetstvo

Щоб цікаво дізнатися більше про жінок у мистецтві, переходьте за посиланням https://bit.ly/3akuk1V та дивіться лекції від мистецтвознавиці Олександри Кущенко.