Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Neryxomist

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Депутати вирішили перетворити прийняття бюджету у затяжний серіал

2019 12 21 sesia

 

Оскільки у нашій Смілі останнім часом швидко і злагоджено нічого не робиться, депутатські засідання затягуються та результати голосування залежать від домовленостей, то формувати бюджет на 2020 рік треба було не в листопаді, а починати ще з червня 2019-го року.
Область вже ухвалила основний фінансовий документ на 2020 рік. А у Смілі так гарно все почалося, але, в підсумку, не склалося.
Сьогодні, з третьої серії, чи то з третьої спроби, відбулася позачергова 114-а сесія міської ради. На засідання прийшли 28 депутатів. У порядку денному розглядали 52 питання.
Спершу, з перемінним успіхом, але все йшло нормально. Депутати проголосували за виділення матеріальної допомоги хворим і тим містянам, які у тяжкому матеріальному становищі. Ухвалили 16 програм на 2020 рік, що фінансуються з міського бюджету. Словом, депутати працювали і голосували.
Але коли дійшли до питання бюджету на 2020 рік, то каменем спотикання постало питання підтримки КП «Медіа-центр» - думки депутатів знову розійшлися.
Міський голова Олексій Цибко наполягав, що треба ухвалити програму для фінансування КП «Медіа-центр», щоб зберегти комунальне ЗМІ, яке повинне обслуговувати потреби громади. Тим більше, що незабаром вибори – тож у комунальному ЗМІ зможуть виступити всі кандидати до влади. І руйнувати смілянське телебачення, газету і радіо – це свавілля.
А от інша частина депутатів має протилежну думку - КП «Медіа-центр» повинне працювати в однакових умовах з усіма ЗМІ та КП. Ніяких поблажок. Жорстка економія бюджету і тому гроші на журналістів виділяти не потрібно.
Тож це питання було проголосоване, але не набрало потрібної кількості голосів.
Потім депутати не підтримали програми економічного і соціального розвитку міста; приватизації та управління комунальним майном та бюджетну програму з реалізації заходів щодо розвитку території міста.
Також депутати не прийняли рішення щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.
Коли до кінця засідання залишилося розглянути всього одне питання – про зміни до міського бюджету на 2019 рік – обранці попросили перерву…, а після перерви не зійшлися.

 

2019 12 21 sesia1


Тож міському голові довелося призупинити сесію. Вона має продовжитись з понеділка.
У підсумку – важливі фінансові питання не вирішено. Медики і вчителі можуть залишитися без зарплати до кінця року. Сміляни, які чекають матеріальної допомоги на лікування, теж будуть без грошей. Тому що навіть оті проголосовані рішення про надання матеріальної допомоги зараз залишаються не підкріплені фінансово. Бо депутати так і не внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік.
Тож міська сесія і ухвалення бюджету на 2020-ий рік перетворюється на якийсь затяжний серіал.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Любов Велічко

velichko

 

Про реабілітаційні центри ДЦП

 

 

Анатолій Терещенко

TereshchenkoNEW

 

Про Народних героїв України – Володимира Альохіна та Олену Куліш

Зоя ЗИРЯНОВА

Zuranova

 

Про майбутнє районної лікарні без Смілянського району

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
За одну добу згоріло 2 вантажівки

12 серпня 2020, 17:21

2020 08 12 vantaz

В області за одну добу згоріло 2 вантажівки


Цікаво
У поїздах провідникам дозволять користуватися газовими балончиками

12 серпня 2020, 18:32

2020 08 11 providnuk

Провідникам Укрзалізниці дадуть дозвіл в екстремальній ситуації користуватися газовими балончиками. Про це заговорили після нападу і побиття пасажирки в поїзді «Маріуполь-Київ» тричі судимим чоловіком.


Афіша
У Ротмістрівці стартує районний футбольний турнір

07 серпня 2020, 17:22

2020 08 05 kybok

Всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ" традиційно організовує футбольний турнір за кубок "ЧЕРКАЩАН" серед команд Смілянщини.