Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Читати сайт ЦВК зможуть і люди з порушенням зору

2019 12 20 cvk

 

Ще близько 100 тисяч виборців отримають безперешкодний доступ до сайту ЦВК.
Як повідомляють у Центральній виборчій комісії, адже завдяки модернізації ним зможуть користуватися люди з порушенням зору
Як повідомлялося, у Центральній виборчій комісії вперше за 22 роки її існування відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації і захисту виборчих прав людей з інвалідністю, яку очолив член комісії Сергій Постівий. До складу колективу однодумців увійшли представники 12 вітчизняних громадських організацій, що опікуються зазначеною проблематикою, а також профільні фахівці.
Протягом першого засідання робоча група, зокрема, узагальнила пропозиції щодо удосконалення й адаптації офіційних сайтів ЦВК та Державного реєстру виборців для їх зручного використання людьми з порушенням зору.
Працівники управління інформатизації Секретаріату комісії ретельно вивчили напрацьовані пропозиції робочої групи та оперативно втілили їх в життя. Відтак, відвідувачі сайту Центральної виборчої комісії можуть користуватися покращеною версією для людей з порушенням зору. Таку новацію запроваджено вперше з дня створення офіційного представництва комісії в інтернеті.
За словами члена ЦВК Сергія Постівого, це перші результати роботи утвореної робочої групи, які демонструють позитивну динаміку співпраці Центральної виборчої комісії та громадського сектору. Такі позитивні зрушення стали можливими завдяки проактивній позиції голови комісії Олега Діденка, який підтримує нові формати роботи, що вже приносять свої результати.
«Це лише перші кроки. Вже в недалекому майбутньому ми маємо в планах подальше вдосконалення наших веб-ресурсів та втілення низки інших пропозиції робочої групи щодо покращення сайту ЦВК та ДРВ. Проте для їх реалізації необхідно дещо більше часу, оскільки вони потребують більш складних технічних заходів, – додав член ЦВК.
До речі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в світі понад 285 мільйонів людей страждає від порушень зору, з них – 45 мільйонів незрячі.
Лише в Україні за неофіційними даними налічується від 100 до 300 тисяч людей з порушенням зору. З них понад 10 тисяч – діти. І орієнтуватися цим людям в існуючому сьогодні просторі, який не повністю адаптований до їх потреб, практично неможливо.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Наталя Сегеда

Segeda1

 

Про підпали трави та очерету, у яких горить усе живе

 

Олексій ЦИБКО

Tsubkomaska

 

 

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СМІЛЯН

 

 

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
Дозволено відкрити роботу продуктових ринків

01 квітня 2020, 16:20

2020 04 01 runok

Міністерство охорони здоров'я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень.


Цікаво
ЯК ЗБЕРЕГТИ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

31 березня 2020, 18:23

2020 03 31 poradu

Глобальна пандемія коронавірусу зачинила людей вдома, закрила кордони і призвела до економічної нестабільності. Не перейматися долею світу в таких обставинах, звісно, складно.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.