Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Юрій Медведенко

Медведенкоприватний підприємець в галузі енергозбереження


Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?


Частина І
Так склалось, що починаючи з 1991 року в Україну почалися «реформи». Потік цих псевдореформ нескінченний і недієвий, внаслідок чого Україна і наша Сміла зокрема з кожним роком втрачає активних працьовитих людей, які від’їжджають за кордон в пошуках роботи. Смілянська молодь після досягнення 16-18 років мріє виїхати як мінімум у Київ. Чисельність населення зменшується. Сумна статистика… Причини, в принципі, зрозумілі і я про них писати не буду. Зараз головне питання: що робити далі? Вивчивши досвід таких країн, як Сінгапур ,Гонконг, Тайвань, Малайзія, Китай, які знаходились в корупційному болоті у 60х-90х роках, я зрозумів, що основним гальмом розвитку економіки є корупція та бюрократизм.


Що у цьому плані можна змінити в Смілі і який це може дати результат:


1.Прозоре призначення керівників на місцях. Людей, які причасні до корупційних схем, при владі взагалі бути не повинно!


2.Розвивати для молоді більш трендові об’єкти дозвілля (тематичні парки, гуртки). Вони повинні бути безкоштовні або мати символічну плату.


3.Проводити заходи, які дадуть можливість популяризувати Смілу на мапі України. Це можу бути сучасні виставки на актуальні теми: спорт, техніка, одяг і т.п. Концерти та виступи з наданням пільгових можливостей для учасників.


4.Надавати можливість дітям та підліткам брати участь у дорослих справах (дизайн і конструкторські справи і т.п.), адже нинішнє покоління є більш розвиненим в новітніх. Можливо, серед цих дітей росте Геній, який зможе зробити більше для нашого міста, ніж всі так звані «реформатори».


5. Надавати молоді право участі в авторських художніх та скульптурних роботах на стінах та заборах нашого міста. Стилізовані графіті та мурали будуть краще виглядати, ніж коряві, антиморальні написи…


6. Залучати можливості населення для проведення благоустрою за принципом 50/50. 50% надає місто, 50% населення, яке потребує покращення умов проживання.
Наприклад, всі ми знаємо, що величезна кількість вулиць у Смілі в темну пору доби не освітлена. Найпростіший вихід - це придбати недорогі світлодіодні прожектори 10-20 Вт, побутові, невеликої потужності та встановити їх на вулицях на кожній опорі за принципом 50% населення, 50% місто. Для населення на один двір така покупка буде коштувати близько 100-200 грн. Якщо ми будемо чекати, поки це закупить місто через стандартні тендери, то це буде дуже довго і дорого…


7. Ще один головний біль нашого міста - це величезна кількість промислових приміщень, які простоюють і в нинішніх реаліях нікому не потрібні. Дані приміщення розвалюються на очах, а люди не мають нормальної роботи. Що можна зробити? Запропонувати відкрити філіали діючих компаній виробничих, логістичних і т.д. За таким принципом - безкоштовна передача в оренду в обмін на технічне обслуговування цих приміщень, ремонти за рахунок власників, сплату податків з філіалів на місці, офіційне працевлаштування для мешканців міста Сміли.


Місто Сміла розташоване в центрі України, що з точки зору логістики має дуже великі переваги. Ми знаємо, що в інших містах, за розмірами навіть меншими, за Смілу, справи йдуть набагато краще, ніж у нас! Так що нам заважає побудувати у себе Європейське місто?
Думаю, що прозорі відносини між владою міста та її жителями покращать процес прийняття навіть складних рішень!
Головне завдання для влади - створити умови, що б люди працювали, а не ходили на мітинги.


(Продовження буде)

scroll back to top

Коментарі  

Олександр
+2 #1 Олександр 13.02.2018, 19:03
"Головне завдання для влади - створити умови, що б люди працювали" - за миску борщу? Такі умови вже створені. Хто більше заплатить, туди і підуть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Bigboy і Gigina запрошують на обід: у Черкасах показово годуватимуть гігантських черепах

08 серпня 2026, 13:02

2026 08 08 godУ Черкаському зоопарку «Рошен» щовихідних проводитимуть показові годівлі пари гігантських альдабрських черепах, які нещодавно поповнили колекцію закладу. Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці зоопарку.


Цікаво
Урожай під загрозою: російські атаки портів можуть коштувати Україні мільярди доларів

06 серпня 2026, 17:33

Україна може зібрати один із найбільших врожаїв за останні роки. Втім, проблемою залишається продаж збіжжя за кордон.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».