|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин25 червня 2026, 14:24 24 червня 2026, 17:37 |
В обласному кардіоцентрі прооперували Ірину Руденко – волонтерку з Енергодара«За роки роботи кардіохірургом мені доводилося проводити сотні операцій на серці. Але є історії, які залишаються в пам’яті... Турнір до Олімпійського дня зібрав баскетбольну спільноту СмілиНа майданчику стадіону «Юність» ДЮСШ «Олімп» разом із баскетбольною спільнотою Сміли провели відкриту першість спортшколи з... Взяли групу, яка виманили у людей понад мільйон гривеньВикрили зловмисників, які виманили у людей понад мільйон гривень, обіцяючи їм фейкову допомогу. Сезон розпочався. На озері Графське бракує елементарних умов для відпочивальниківПрацівники рятувальної станції міста Сміла звертають увагу місцевої влади на проблему, яка вже тривалий час залишається невирішеною на озері... У Смілі розпочинає свою роботу поетична спільнота «По-Е»Про створення «По-Е» саме у Смілі розповіли на сторінці у фейсбуці Мистецького фестивалю "АЇР". Вони є культурним партнером цієї... На Раді оборони говорили про фортифікаційні спорудиВ області провели чергове засідання Ради оборони. У Смілі розширюють можливості профілактичної медицини через "Скринінг 40+"КНП «Смілянська міська лікарня» СМР долучилася до реалізації державної програми «Скринінг 40+». Відтепер жителі громади... Незаконний видобуток граніту наніс державі 42 млн грн збитківПонад 42 млн грн збитків державі: слідчі поліції повідомили про підозру посадовцю держпідприємства за незаконний видобуток граніту на Черкащині.
У місті замінили 326 лампочок вуличного освітлення
На робочій нараді директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко проінформував, що він працює на цій посаді з 1 червня цього року. Коли він приступив до роботи у місті не вистачало 976 лампочок вуличного освітлення. До вересня по Смілі встановили 326 нових лампочок і планують поставити ще 300.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||
Коментарі
Що там Богдана. Якщо весь центр, ну крім двох центральних вулить, в темряві. І нічого. Людішки сидять по своїх норах і мовчать. А децентралізовані керовніки, бездарі, далі скочують Смілу до рівня забитого села. А людішки нічого, мовчать. Як ті воли голови похилили і ремигають ще поки що полову.