|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ВідеоПерші підсніжники вже квітнуть у “Холодному Яру”
Як розповів в.о. директора національного парку “Холодний Яр” Богдан Легоняк, зазначає видання 18000 на Чигиринщині у національному парку “Холодний Яр” розквітли перші підсніжники. Це зумовлено погодними умовами. "Якщо погода і далі буде сприятлива, то вони далі зростатимуть. Повернеться зима, їх накриє снігом, то вони трішки призупиняться, але ця рослина не боїться морозу та холоду. Як тільки сніг зійде, то підсніжники продовжать цвіт," – розповів Богдан Легоняк.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||