|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ВідеоНа Черкащині є свій пес "Хатіко"
В одному із матеріалів в українському новинному проєкті NV розповіли історію про пса Іччі. Його місцеві називають українським "Хатіко". Собака щодня приходить на одну із АЗС, що на Черкащини, і чекає господаря. А юнак, виявляється, загинув на війні. Господарем собаки був 23-річний військовий Олексій Савранський. Він поліг у боях ще два роки тому на Донеччині. Це був його перший бойовий вихід. Люди розповідають, що до повномасштабної війни він якраз і працював на цій АЗС, куди завжди приходив з Іччі. Після загибелі господаря пес почав приходити сам на заправку у дні чергування Олексія. Згодом почав відвідувати АЗС чи не щодня. Матір загиблого бійця щоразу забирає пса додому, але той біжить назад. Іччі добре пам'ятає ім'я господаря і з надією шукає його, почувши "Льоха" чи "Льошка".
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||