Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Відео

Ліс популізму: в соцмережах розклали ініціативу Зеленського висадити мільярд дерев за три роки

 

Президент Володимир Зеленський оголосив про започаткування свого чергового проєкту – “Зелена країна”, що полягає у висадженні в Україні мільярда дерев за три роки.

Про це він сказав, виступаючи на всеукраїнському форумі “Україна 30. Екологія”.

“Одразу скажу – це не політичний, а суто екологічний проєкт для природи й довкілля. Ми поставили перед собою амбітну, але, я впевнений, досяжну мету – за 10 років збільшити площі лісів на один мільйон гектарів. Задля цього у найближчі три роки ми прагнемо висадити в Україні один мільярд дерев“, – заявив Зеленський.

Глава держави під час виступу підписав указ “Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів”.

Зеленський постановив започаткувати з 2021 року реалізацію екологічної ініціативи “Масштабне залісення України”. Кабінету Міністрів вказано розробити у двомісячний строк та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо удосконалення системи охорони, захисту і відтворення лісів, вжити заходи щодо реформування лісового господарства, удосконалення системи управління державними лісогосподарськими підприємствами, ідентифікації самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України тощо.

ЗМІ вже порахували, що для досягнення заявленої Зеленським кількості – мільярд дерев за три роки – необхідно висаджувати пересічно трохи більш ніж 913 242 дерева щодня, незважаючи на пори року, коли дерева висаджувати недоцільно.

Коментуючи популістську заяву президента, блогер Олександр Ворошило також зауважив: територія України (із Кримом, окупованою частиною Донбасу і всіма водними ресурсами) становить близько 600 тис. кв. км, відповідно, доведеться посадити по 2000-3000 дерев на кожен квадратний кілометр суші – і там, де поле, і там, де будинок, і там, де дорога.

“Припустимо, щоб посадити одне дерево, треба година. Щоб вкластися в три роки, треба задіяти 913 тисяч людей, які працюватимуть всі три роки без сну і вихідних”, – додав він.

У свою чергу Святослав Павлюк зауважує: “Дерева слід висаджувати зі швидкістю мільйон дерев на день, при восьмигодинному робочому дні це 125 тисяч дерев на годину. Це 5208 дерев в кожній із 24 областей щогодини і приблизно 350 бригад із двох людей кожна, які будуть садити по дереву кожні 4 хвилини безперевно три роки. Загалом по країні це будуть 16 800 робітників, зайнятих три роки лише цим. В реаліях, з логістикою, довезенням, водою, і розумінням, що люди – не машини, ця цифра виросте у 2-3 рази. Дрібний посадковий матеріал садиться швидше, але і виростають мало які. Якщо відняти вихідні і свята, цифра ущільниться на третину”.

“Де взяти 330 мільйонів саджанців залпом, я навіть не буду коментувати. Хтось, хто підсуває президенту такі ідеї, має калькулятор?” – зауважив блогер.

Критичними коментарями щодо популістської ініціативи Зеленського відзначилися і багато інших користувачів соцмереж:

 

 

Джерело: "Новинарня"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

Микола СТУЖЕНКО

Про потребу відновити цілодобову аптеку у міській лікарні

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
На поточний ремонт доріг Сміли із майже 700 тисяч гривень витратили тільки 186 тисяч

28 липня 2021, 17:27

За даними фінансового управління, на ремонти доріг комунальної власності у І півріччі 2021 року для управління житлово-комунального господарства було заплановано 692,0 тисячі гривень


Суспільство
Вакцинованим обіцяють привілеї під час посилення карантину

29 липня 2021, 17:35

2021 07 29 privileiЗ осені прогнозують чергове посилення карантинних обмежень через третю хвилю захворюваності на COVID-19.


Цікаво
Не всі вміють утримуватися практично на будь-якій поверхні

29 липня 2021, 18:34

2021 07 29 gekonГекони - мешканці тропічних і субтропічних областей Старого і Нового Світу. У них є одна особливість - вони вміють утримуватися практично на будь-якій поверхні.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».