Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

У центрі соцслужб тепер можна отримати і юридичні послуги

 

 

Як повідомляють на ресурсах Смілянського центру соціальних служб, вони спільно з "Безоплатною правовою допомогою" організовують прийом громадян. Це буде проходити щовівторка, починаючи з 23 липня, з 9:00-10:00 на базі Центру за адресою: вул. Дорошенка 4. Усі деталі можна уточнити за тел. 068-700-77-09.
Уточнюють, надання цих правничих послуг гарантується Законом України «Про безоплатну правничу допомогу» та повністю фінансується за кошти Державного бюджету України. Ви можете проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати розʼяснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд.

 

Звернувшися до Безоплатної правової допомоги, ви маєте право отримати такі види юридичних послуг за рахунок держави, як:
- надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань;
- надання особі допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації;
- допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів;
- за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правничу допомогу, тобто поміч у складенні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерія ЯНЕНКО

Про 35-річчя Незалежності України

 

 

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
З 1 вересня 2026 року академічні стипендії студентів зростуть удвічі

25 серпня 2026, 16:29

З 1 вересня 2026 року українські студенти отримуватимуть удвічі більші академічні стипендії. Відповідні зміни до системи стипендіального забезпечення затвердив Кабінет Міністрів України за поданням Міністерства освіти і науки.


Цікаво
Наслідки російських ударів: чи виникне дефіцит товарів після атак на логістичні центри?

25 серпня 2026, 17:22

2026 08 25 defЦього місяця Росія завдала ударів по великих логістичних центрах торгових мереж. Через це в низці магазинів виникли перебої з постачанням, а покупці зіткнулися з порожніми полицями.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.