Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Сусіди запрошують смілян на KAMIANKA MUSIK FEST

2019 06 05 Kamianka Music Fest

 

Цієї суботи у Кам’янці відбудеться єдиний у країні фестиваль класичної музики, що став традицією цієї громади. Тож наші сусіди запрошують смілян на KAMIANKA MUSIK FEST.
«Перший фестиваль ми провели торік – він зібрав сотні шанувальників класичної музики і став невід’ємною частиною бренду «Кам’янка – туристичне місто», над якою ми працюємо, - розповідає заступник міського голови Кам’янки Олександр Потапенко. – Як відомо, 28 років у Кам’янці жив і працював всесвітньо відомий композитор Петро Ілліч Чайковський. І протягом 17 років у нас проводився дитячий конкурс пам’яті Чайковського, у якому беруть участь діти зі всієї України. Тепер ця унікальна культурна традиція набула більших масштабів».
Цьогорічний KAMIANKA MUSIK FEST розпочнеться із літературних читань у гроті парку Декабристів і продовжиться виступами переможців дитячого конкурсу пам’яті Чайковського і талановитих дітей-музикантів з окупованих територій.
Виступатиме володар гран –прі фестивалю «Світ музики» в Італії, ансамбль скрипалів «Скрипки Кременчука» та національний ансамбль солістів «Київська камерата» (солістка Богдана Півненко), а також група АTMAWINDS (авторська музика в стилі jazz та world music) та FALK BONITZ TRIO (віртуозне джазове тріо Фалька Бонітца з Німеччини, що поєднує у виконанні латино, джаз та класику).
Крім того, на святі будуть діяти виставки, вернісажі, ярмарок народних майстрів, екскурсії.
«KAMIANKA MUSIK FEST - класичний приклад правильного позиціонування громади. Адже за рахунок фестивалю ОТГ вирішує і питання стійкої присутності в інформаційному полі регіону, а ще це й можливість для розвитку і заробітку малого бізнесу, який може орієнтуватися на гостей фестивалю. Проведення цього заходу передбачено Стратегією розвитку громади», - зазначає радник з питань регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Григорій Перерва.
За його словами, відповідно до своїх Стратегій розвитку, громади Черкащини, запроваджують культурні традиції, які розвивають громаду. Після появи фестивалю класичної музики у Кам'янці, відбувся "Гарбуз-фест" у Карашинській громаді, фестиваль писанки у Мокрокалигірській, фестиваль-конкурс виконавців української народної та фольклорно-автентичної пісні «Білозір’я-Фольк-Фест». На черзі цьогоріч – і фестиваль "Спас медовий" у Моринській ОТГ.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерія ЯНЕНКО

Про 35-річчя Незалежності України

 

 

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
З 1 вересня 2026 року академічні стипендії студентів зростуть удвічі

25 серпня 2026, 16:29

З 1 вересня 2026 року українські студенти отримуватимуть удвічі більші академічні стипендії. Відповідні зміни до системи стипендіального забезпечення затвердив Кабінет Міністрів України за поданням Міністерства освіти і науки.


Цікаво
Наслідки російських ударів: чи виникне дефіцит товарів після атак на логістичні центри?

25 серпня 2026, 17:22

2026 08 25 defЦього місяця Росія завдала ударів по великих логістичних центрах торгових мереж. Через це в низці магазинів виникли перебої з постачанням, а покупці зіткнулися з порожніми полицями.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.