Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Сергій Мошенський

Moshenskiyжитель Ротмістрівки


Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні


–Невже колись я думала, що в 55 піду на пенсію, що мене спишуть та обдурять? І ось маю подарунок на Новий 2019 рік. Закрили...
А мала ж я ще в 2012 році три відділення – інфекційне, неврологічне, терапевтичне, в яких лікувалися люди з усього Смілянського району. Мала також власний пункт "швидкої допомоги", бо треба було швидко об'їхати 10 сіл, допомогти людям, якщо, не дай Боже, якась аварія на трасі «Черкаси – Вінниця».
А ще могла одночасно прийняти до 300 хворих в лікарні, мала 7 кваліфікованих лікарів. Як мене тільки не називали – і Ротмістірвська лікарня, і ЦРЛ №2, і амбулаторія. Навіть головним аргументом для створення ОТГ з центром в Ротмістрівці була я.
А тепер перетворилася на нікому не потрібну. А завтра стану руїною. Оскільки інфекційне відділення перевели в Смілянську лікарню імені Семашко, неврологічне – в районну лікарню, паліативне – аж в обласний санаторій. Мені ж залишилася сільська амбулаторія сімейної медицини з 10 ліжками денного стаціонару в приміщенні поліклініки.
Кому я тепер потрібна? Хто винен ? Чи реформа в медицині, чи районне начальство на чолі з Володимиром Грошевим, чи головний лікар ЦРЛ Зоя Зирянова, яка божилася, що ніхто мене не закриє, чи керівництво ОТГ, яке не зібрало народне віче, не поговорило з громадою?
Нікого не засуджую, як кажуть, "лікар на хворого не ображається". Головне, дивіться, щоб не було пізно. Ламати – не будувати.
Бо все можна купити, тільки не здоров'я. З Новим 2019 роком! Здоров'я всім бідним, адже хворіти нам не по кишенях!

 

Із допису у ФБ

scroll back to top

Коментарі  

Михайло
+1 #1 Михайло 04.01.2019, 18:58
Рехххформи в самому розквіті.... Децентралізація.... Оптимізація.. ОПГ, ой помилився ОТГ, а може і не помилився...Хто сказав, що ламать не будувать? Для наших "державних" деятелів, красти звично, як і ламаючи так і "будуючи".
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Дитячі пустощі та необережність: що спричинило 17 пожеж на Черкащині

28 липня 2026, 11:29

2026 07 28 dsnsМинулої доби рятувальники та місцеві пожежні команди Черкащини 17 разів виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах. У різних районах області горіли суха рослинність, сміття та стерня.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».