Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Юлія ХАРЧЕНКО

 

журналіст


Інтерв’ю у Назарія Яремчука. 34 роки по тому…


30 листопада виповнилося 70 років від дня народження народного артиста України Назарія Яремчука. Я щаслива і пишаюся тим, що брала в нього інтерв’ю і маю світлину з автографом «Юлі на добру згадку». Це був червень 1987 року. Мені, тоді Юлії Трифоновій, було 18 років. Назарію Яремчуку – 35.
Ми з моєю однокурсницею і найліпшою подругою Аллою Паливодою (нині Дахній), студентки Львівського державного університету ім. Івана Франка, проходили практику у редакції Здолбунівської районної газети. Там і отримали завдання взяти інтерв’ю у Назарія Яремчука. Наша зустріч з Назарієм відбулася у місті Здолбунів Рівненької області, де він виступав з концертом.
Ми дізналися, що співак приїздить потягом у Рівне, і пішли його зустрічати. Пригадую, було дуже-дуже рано, майже на світанку… Поїзд прибуває, вдивляємося чи не у всі вікна та вагони, бо ж в якому їде наш гість – хтозна… З одного із вагонів швиденько вистрибнув худорлявий хлопчина. Здалося, ніби й він, але якийсь занадто юний. Ми ж чекаємо «велику зірку»! Насмілилися і підійшли. Це був він, Назарій Яремчук, домовилися зустрітися з ним у Здолбунівському будинку культури. Заходимо, вітаємося, просимо дати інтерв’ю. А він у відповідь, так по-доброму, як до дітей: «Дівчата, в якому ви класі вчитеся?». А ми, дві худенькі тендітні дівчинки, кажемо, не без гордості, що вже студентки, перейшли на третій курс факультету журналістики! (Цікаво, і він, і ми сприйняли одне одного значно молодшими, ніж були насправді).
Назарій Яремчук саме готувався до виступу, але приділив нам максимум уваги. Відповів на всі питання, які ми готували увесь вечір, а ще – залишив дарчий підпис на світлинах.

 

2021 12 01 nazar


Звідки маємо такі фотографії? Мені здається, вони з домашнього архіву моєї подруги-однокурсниці Алли Дахній. Якщо не помиляюся, це її тато сфотографував Назарія Яремчука під час виступу на стадіоні. Тепер у моєму домашньому архіві є дві дуже цінні речі – світлина з автографом Назарія Яремчука і вирізка з газети від 27 червня 1987 року з нашим інтерв’ю «Пісні, що славлять рідний край». День народження Назарія Яремчука і спогади про нього дали можливість зайвий раз поcпілкуватися із співатором інтрев’ю та подругою, яка написала: «У мене фото з автографом в альбомі. І написано: «Аллі моє добре вітання». Гарний був час...». Так, це був час нашої юності та перші кроки у журналістській професії.


Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
На недобудові колишньої лікарні помітили людей з оптичними приладами: депутати звернуться до поліції

28 липня 2026, 13:29

2026 07 28 optikaПеред початком розгляду питань порядку денного засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства депутат Смілянської міської ради Олександр Пархоменко порушив питання, яке викликало занепокоєння мешканців мікрорайону Радіоприладного заводу.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».