|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ВідеоНа Черкащині знизилася захворюваність на гострі кишкові інфекції
У Черкаській області зафіксували зниження рівня захворюваності на гострі кишкові інфекції. За даними щотижневого моніторингу, який проводили фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб, у період із 25 по 31 травня 2026 року в регіоні зареєстровано 45 випадків захворювань. Інтенсивний показник становив 3,89 випадку на 100 тисяч населення, що на 27,4% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли було зареєстровано 62 випадки захворювання. Найбільше хворих виявили у Черкаському районі — 20 осіб. В Уманському районі захворіли 13 людей, у Звенигородському — 9, а в Золотоніському — 3 особи. У структурі захворюваності переважали гастроентероколіти невстановленої етіології, які становили понад 62% усіх випадків. Частка гастроентероколітів встановленої етіології склала понад 31%, а сальмонельозу — майже 7%. Спорадичні випадки сальмонельозу були зареєстровані на території Тальнівської, Чорнобаївської та Корсунь-Шевченківської громад. Водночас випадки ротавірусної інфекції зафіксували у Білозірській та Черкаській територіальних громадах. Фахівці нагадують жителям області про важливість дотримання правил особистої гігієни, ретельного миття овочів і фруктів, а також вживання якісної питної води, особливо в літній період, коли ризик виникнення кишкових інфекцій традиційно зростає.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||