Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Вартість проїзду зросте до 5 гривень

Проїзд у автобусах та маршрутках Сміли подорожчає до 5 гривень.
Перевізники вже підготували відповідні розрахунки, їх найближчим часом вивчить тарифна комісія міськвиконкому.
Про це йшла мова на вчорашньому засіданні Громадської ради, на якій представники ПАТ «АТП-17128» виклали свої аргументи на користь підвищення вартості проїзду.
Скоріше за все, вона зросте з 1 лютого наступного року.

scroll back to top

Коментарі  

Павло
+1 #2 Павло 28.12.2016, 22:27
Це дуже дорого. А які умови проїзду в громадському транспорті. Водії часто хамлять пасажирам і т.д. і т.п. Автобуси брудні, старі. Коли вже перевізники наїдяться цих грошей?
Цитата
Громовий
0 #1 Громовий 28.12.2016, 21:54
От бісовісні 5 грн. Це щоб приїхати нароботу та повернутися назад треба 10 відавать.Безпридел.Федеренка геть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Переважатиме сонячна, суха та комфортна погода

24 серпня 2026, 06:20

Наразі головним у формуванні погоди Черкащини стане масштабний антициклон з центром над Північним морем.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.