Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Смілянські рятувальники взяли участь у навчаннях з виживання в екстремальних умовах

2016-04-21-6Як не розгубитися та впевнено діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації? Нажаль, навіть дорослі часто не можуть впевнено протистояти таким викликам. Водночас не таємниця що найкраще правила та поради сприймаються у дитячому ніж дорослому віці. Розуміючи, ці особливості, рятувальники не втомлюються приділяти особливу увагу та навчати правилам безпеки саме дитячу аудиторію. Щоб діти не розгубилися а вміли діяти зібрано та рішуче, в навчальних закладах останнім часом проводяться багато різноманітних заходів, це і Місячники безпеки, Тижні безпеки життєдіяльності, Дні цивільного захисту....
Вже за традицією, щорічно в квітні учні випускних класів Смілянських шкіл з'їжджаються на польові навчання. Під час таких короткотермінових зборів випускники мають змогу закріпити свої знання отримані на шкільних заняттях з допризовної підготовки. Хлопці та дівчата впродовж трьох днів тренуються стріляти, боротися, проходять вишкіл з тактичної та медичної підготовки....
За традицією, організатори заходу – Військово-навчальний центр, запрошує до участі у показових навчаннях військових, пожежних, медиків, полісменів, тренерів з різних видів спорту, волонтерів тощо.
20 квітня співробітники Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели для учасників навчань спеціальний захід спрямований на виживання в екстремальних умовах. Дійство відбувалося у парку «Паланка», що в центрі міста Сміла.
Попри активну інформаційну роботу, яка проводиться в районі представниками мужньої професії, працівники ДСНС вкотре розповіли учням про особливості своєї роботи, яка вимагає не лише доброї фізичної підготовки, але й значних теоретичних знань та професійних навичок.
Водночас з метою попередження надзвичайних ситуацій та травмування на них дітей, смілянські рятувальники, на прикладах ліквідованих надзвичайних подій роз'яснили необхідність дотримання правил безпечної поведінки, а також детально зупинилися на особливостях дій під час надзвичайних ситуацій.
Маючи великий досвід спілкування із найбільш зацікавленою аудиторією, якою безперечно є діти, фахівці Служби порятунку звикли до їх активності. З перших хвилин бійці ДСНС опинилися у оточенні юрби старшокласників. І хлопцям і дівчатам було надзвичайно цікаво оглянути бойове та захисне спорядження, спецтехніку, потримати в руках справжнє бойове та інженерне обладнання. Пневматичні подушки, апарати захисту органів дихання, бензоріз, рятувальні мотузки та кріплення, усе що показували рятувальники викликало жваве обговорення у молоді та бажання застосувати його у роботі.
А як же зраділи школярі, коли дізналися, що матимуть змогу за допомогою пожежного ствола загасити умовну пожежу. Не встигли рятувальники під'єднати пожежний рукав як біля ствола вже вистроїлася довжелезна черга бажаючих перевірити власну вправність.
Розповідаючи про небезпеки які оточують нас у сучасному житті, вогнеборці звернули особливу увагу дітей також на правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, дій у разі потрапляння під обстріл. Мінометні міни, снаряди, гранати викликали у школярів неабиякі емоції та захоплення, всі уважно роздивлялися небезпечні предмети аби краще запам'ятати і не сплутати їх у подальшому.
«Для рятувальників Смілянщини профілактика та навчання дітей безпечному поводженню в навколишньому середовищі залишаються серед пріоритетних. Подібні заходи допомагають у доступній та цікавій формі донести до молоді основні правила безпеки життєдіяльності», - підкреслив начальник Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Юрій Заєць.
На завершення навчань організатори заходу порадували учасників вишколу традиційною солдатською кашею.

За інформацією управління ДСНС України в Черкаській області

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Владислав Польський став Героєм України

22 серпня 2026, 15:38

2026 08 22 Vlad29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.