Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Троє злочинців втекли з-під варти

Сьогодні вночі із ізолятора тимчасового тримання скоєно втечу, повідомляє УНІАН з посиланням на ГУ Нацполіції в Черкаської області. Втікачами виявилися троє чоловіків, жителі Сміли. Наразі ведеться розшук, взяті під контроль автошляхи. Усі особи знаходяться під слідством, серед них, Артем Кривенко, підозрюється у скоєнні вбивства та Віталій Демчук, ім'я третього – встановлюється. Відділ Смілянської поліції закликає бути уважними та остерігатися підозрілих незнайомців. Також, за оперативною інформацією, стало відомо, що вночі пограбували декілька гаражів, один по вулиці Сріблянській (Свердлова) та в пров. Музичному. Чи пов'язані випадки між собою встановлює слідство.2016-04-19-7

2016-04-19-6

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Владислав Польський став Героєм України

22 серпня 2026, 15:38

2026 08 22 Vlad29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.