Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

У Черкасах відбувся міжнародний економічний форум

На черкаському міжнародному економічному форумі 10 листопада ухвалили два меморандуми про співпрацю влади та бізнесу. Вони передбачають створення в області нових підприємств, залучення інвестицій та збільшення робочих місць.

 


Надалі бізнесмени розвиватимуть напрямок агропереробки й промисловості, розповів Суспільному керівник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
"Ми на прикладі деяких підприємств вже це бачимо, коли аграрії інвестують свої кошти в переробку, бо це додана вартість, це збільшення експортного потенціалу. Ми маємо використовувати потенціал війни для того, аби також нарощувати промисловість в першу чергу пов’язану з оборонно-промисловими підприємствами, спільними приватно-державними партнерствами", — деталізував керівник ОВА.

 


З його слів, для Черкащини — це шанс підняти машинобудування та індустріальні підприємства, які будуть виробляти продукцію металу.
На форум приїхав голова наглядової ради EFI Group. Розповів про плани на наступний рік:
"Зараз на Черкащині компанія Beehive, яка переробляє мед, є лідером галузі експорту. У наступному році плануємо почати будівництво компанії Feednova. Він буде переробляти відходи тваринництва і виробляти сучасні протеїнові домішки, комбікорми".
З його слів, аби обрати локацію, продумували деталі — доступ до сировини, зручну логістику та наявність робочої сили. Додав:"На Черкащині ми знайшли розуміння і повну підтримку".

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Вступна кампанія-2026: коли подавати документи та що потрібно знати абітурієнтам

26 червня 2026, 17:45

Міністерство освіти і науки України оприлюднило основні правила та календар вступної кампанії-2026. Майбутнім студентам радять заздалегідь визначитися зі спеціальністю та закладом вищої освіти, а також уважно стежити за термінами подання документів.


Цікаво
Двоє людей витратили майже пів життя на те, щоб зібрати колекцію світового рівня

24 червня 2026, 17:37

2026 06 04 kolНаприкінці XIX століття Богдан і Варвара Ханенки мали одну проблему, про яку більшість людей могла лише мріяти.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.