Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Депутати не хочуть бути «мішенями»

Вчорашню сесію міської ради проігнорували 20 депутатів. Вони не захотіли спілкуватися з мером та його галасливими прибічниками.
Як стверджують самі народні обранці, це вже колапс влади. Протистояння між міським головою та депутатами не зникло, а лише загострилося.
А винуватими в цій ситуації багато депутатів вважають тих прихильників Олексія Цибка, які перетворили минуле пленарне засідання сесії на звичайний базар.
Особливо лютували жіночки бальзаківського та післябальзаківського віку (на фото), лаючись на депутатів і погрожуючи їм звільненням. Декому взагалі не давали й рота розкрити.
То хіба так повинна проходити сесія міської ради?
Депутат Олександр Головченко намагався закликати присутніх до порядку, та його виступ зустріли криком.
Його колега Наталія Терехова теж просила гостей дати депутатам можливість спокійно працювати. Її тут же обірвали на півслові.
Сам міський голова Олексій Цибко не міг привести до тями своїх однодумців – він просто втратив контроль над сесійною залою.
Тож побувши минулого разу живими «мішенями» для галасливої юрби, депутати більше не захотіли цього експерименту.
І зірвали сесію – щоб мер почухав потилицю і зробив правильні висновки.
– Коли не було мера, всі сесії проходили спокійно й мирно. Питання розбиралися на комісіях і приймалися відповідні рішення. Ніхто нікого не ображав і не погрожував. І крику не було. А результат був – місто прибиралося, дороги ремонтувалися, кошти виділялися, служби працювали. А тепер – шум, гам, крик. І знову психологічний тиск. То про яку співпрацю може йти мова? – коментує ситуацію один із депутатів.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Владислав Польський став Героєм України

22 серпня 2026, 15:38

2026 08 22 Vlad29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.