Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Сесія міськради перетворилася на «поле битви»

Надзвичайно бурхливо та емоційно пройшла вчорашня позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли фінансові питання, не вони визначали хід засідання.
Кому віддати на відкуп смілянське сміттєзвалище – ось той «камінь спотикання», що викликав цілу бурю пристрастей у сесійній залі Будинку рад.
Нагадаємо, що раніше міська влада збиралася надати столичному інвестору земельну ділянку в 4 гектари поблизу полігону твердих побутових відходів на Загреблі. Навіть був підписаний протокол про наміри будівництва сміттєпереробного заводу.
Однак на вчорашній сесії депутатська більшість проголосувала за те, щоб віддати сміттєзвалище черкаській фірмі, яка займається сортуванням непотребу.
Проти такого рішення активно виступив мер Сміли у відставці Олексій Цибко. Разом із своїми прибічниками він узяв участь у роботі сесії.

2016 09 28 сес2
Міський голова виступив перед депутатами й представниками громади та закликав їх не допускати цю фірму в Смілу. Адже, на його думку, черкасці займатимуться утилізацією хімічних відходів, а відтак існує реальна загроза перетворення нашого міста на хімічний відстійник.
Олексій Цибко запевнив депутатів, що не допустить цього – підніме на спротив людей і не пустить жодної машини з хімікатами. Точку зору мера підтримали його численні прихильники та опозиційні депутати.
Звісно, секретар міської ради Віктор Федоренко запевняв усіх, що ніяких хімічних відходів у Смілі не буде. А влада, мовляв, контролюватиме діяльність фірми.
Однак громадські активісти та депутати-опозиціонери зустріли в штики цю заяву, не повіривши жодному слову нинішнього керманича Сміли.

2016 09 28 сес
На деякий час сесійна зала перетворилася на своєрідне «поле битви». Вирували пристрасті, лунали образливі слова та взаємні звинувачення.

Утім, це не завадило депутатській більшості проголосувати «за». Таке рішення представники громади зустріли криками «Ганьба!» та закликами переобрати увесь депутатський корпус.

2016 09 28 сес1
Отже, цей конфлікт матиме своє продовження. Чи вдасться черкасцям «окупувати» смілянське сміттєзвалище – покаже час.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Владислав Польський став Героєм України

22 серпня 2026, 15:38

2026 08 22 Vlad29-річному Владиславу Польському присвоїли звання Героя України. За чотири дні до цього він розігнав пікап до 160 кілометрів на годину й без бронежилета помчав полем до двох поранених воїнів, на яких уже полювали російські дрони.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.