Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

I етап обласного конкурсу на кращу волонтерську справу

2016-06-25-волВ Державному навчальному закладі «Смілянський ЦППРК» був проведений I етап обласного конкурсу на кращу волонтерську справу «Ми - Українці». Мета конкурсу – сприяння формуванню в учнівської молоді громадянської позиції, патріотичних почуттів, національної свідомості та соціально – правової активності, переконань у необхідності щоденного здійснення життєво коричних вчинків; залучення учнів до доброчинних справ, спрямованих на допомогу особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
На розгляд журі було представлено 12 волонтерських справ, серед яких члени волонтерських загонів брали участь у проведенні акцій «Зробимо Україну чистою разом!», «День Довкілля», «Обеліск Слави» під час яких проводилось прибирання училищної та прилеглої територій, пам'ятників, монументів слави, розміщених на території міста Сміла. Протягом звітного періоду волонтери закладу брали участь в акції «Від серця до серця»; збирали кошти воїнам та учасникам АТО, що потребували допомоги; були активними учасниками у спільних заходах, що проводилися на території спеціальних шкіл-інтернатів; надавали консультації місцевому населенню з питань енергозбереження; інформували про виконання закону «Про декомунізацію».
Журі конкурсу вивчило, проаналізувало та здійснило експертне оцінювання представлених конкурсних матеріалів та визначило переможців відповідно до вимог конкурсу, а саме:
- у номінації «Екологічне волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Гарне подвір'я – гармонія Вашої душі» де були задіяні 64 учні груп №№ 21, 12, 33, 34 та 7 працівників навчального закладу;
- у номінації «Правове волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Декомунізація – перейменування назв вулиць та провулків міста» де були задіяні 8 учнів групи № 12 та 3 працівника навчального закладу;
- у номінації «Соціальне волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Допомога учасникам АТО» де були задіяні 368 учнів та 54 працівника навчального закладу;
- у номінації «Освітнє волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Моє майбутнє у моїх руках» де були задіяні 5 учнів групи № 34 та 8 працівників навчального закладу;
- у номінації «Е - волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Волонтерська ініціатива з розвитку культури енергозбереження» де були задіяні 15 учнів груп №№ 2, 22 та 2 працівника навчального закладу.
Учні навчального закладу зрозуміли, що бути волонтером – гідно. Волонтерські загони навчального закладу і надалі будуть працювати на користь інших. Адже допомагати тим, хто цього сьогодні потребує – почесно і благородно.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
SHE DRIVES ВІДКРИВАЄ НОВИЙ НАБІР ДЛЯ ЖІНОК НА БЕЗОПЛАТНЕ НАВЧАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ У ТРАНСПОРТНІЙ СФЕРІ

27 липня 2026, 17:31

2026 07 27 vodijkaПроєкт She Drives відкриває новий набір учасниць. З 27 липня до 31 серпня 2026 року жінки можуть подати заявку на безоплатне навчання з подальшим обов’язковим працевлаштуванням за одним із напрямів: водійка автобуса, вантажівки або тролейбуса.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».