Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Двох поліцейських, які допомогли злочинцям втекти, чекає суд

Зухвала і резонансна втеча 19 квітня трьох небезпечних злочинців із Смілянського відділу поліції й досі тривожить широку громадськість нашого міста, незважаючи на те, що всіх їх уже давно піймали.
Як так могло статися і чому «проспали» правоохоронці – таке непросте питання і досі задають сміляни одне одному.
У соціальних мережах небайдужі городяни відкрито звинувачували начальника смілянських поліцейських Станіслава Шинкаренка у непрофесіоналізмі, а декого із його підлеглих – у пособництві злочинцям.
«Питань дуже багато, чому в камері була музика, чому в камері були спиртні напої та наркотики, хто передав в камеру речі, які заборонені: плоскогубці, викрутка та ліска, і де взявся в камері інструмент, щоб перепиляти вісім трубок на решітці? Чому не працювала сигналізація, чому камера відео спостереження, яка знаходиться в камері №4 показувала тільки вхідні двері, а не всю камеру, куди дивився черговий за моніторами? Та хто відкрив броньоване скло, яке самостійно без ключа неможливо відкрити?» – цікавляться сміляни.
Винуватими в цій кримінальній історії вже оголосили двох працівників Смілянського відділу поліції – начальника ізолятора тимчасового утримання та постового, який чергував тієї ночі. Обох суд відправив під домашній арешт на два місяці.
– Безсумнівно, цих двох хлопців постараються запроторити до тюрми. Як завжди, знайшли цапів-відбувайлів. А начальник відділу лише посади позбудеться. Хто ж полковника засудить? Честь мундиру – понад усе! – переконаний смілянський поліцейський, який попросив не називати свого прізвища.
Він не помилився. Слідчі обласної прокуратури вже завершили досудове розслідування та направили до Соснівського районного суду м. Черкаси обвинувальний акт стосовно двох колишніх працівників Смілянського відділу поліції. Чоловіки обвинувачуються у «перевищенні своїх службових повноважень та пособництві у втечі підслідних з-під варти».
Колишнім поліцейським загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. А також штраф від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
SHE DRIVES ВІДКРИВАЄ НОВИЙ НАБІР ДЛЯ ЖІНОК НА БЕЗОПЛАТНЕ НАВЧАННЯ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ У ТРАНСПОРТНІЙ СФЕРІ

27 липня 2026, 17:31

2026 07 27 vodijkaПроєкт She Drives відкриває новий набір учасниць. З 27 липня до 31 серпня 2026 року жінки можуть подати заявку на безоплатне навчання з подальшим обов’язковим працевлаштуванням за одним із напрямів: водійка автобуса, вантажівки або тролейбуса.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».