Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Підтримка ветеранів і родин захисників: у РВА відбулося засідання консультативної ради

Підтримка захисників і захисниць України, їхніх родин, а також сімей загиблих, зниклих безвісти та полонених залишається одним із ключових напрямів роботи держави. Соціальний захист, реабілітація, працевлаштування та адаптація оборонців до мирного життя сьогодні серед головних пріоритетів.

 


Як наголошують в Черкаській РВА, ці питання стали основними під час засідання Консультативної ради у справах ветеранів при Черкаській районній військовій адміністрації, яке провів Сергій Галайда - голова Консультативної ради.
«Учасники зустрічі затвердили план роботи ради на 2026 рік. Окрему увагу приділили напрацюванню рекомендацій щодо часткової або повної компенсації витрат на санаторно-курортне лікування захисників та членів їхніх родин за рахунок місцевих бюджетів», - зазначають у районній військовій адміністрації.
І додають, серед важливих тем також - питання соціальної підтримки, забезпечення належних умов для адаптації ветеранів до мирного життя, розвитку відповідних освітніх ініціатив у громадах, а також сприяння працевлаштуванню військовослужбовців після повернення.

 


Також порушили питання додаткових державних і місцевих інструментів підтримки, зокрема, щодо транспортного забезпечення захисників, захисниць і родин Героїв.
«За результатами засідання визначили подальші кроки роботи та дату наступної зустрічі. Попереду ще багато важливих завдань, однак головне - спільне розуміння потреб ветеранів і готовність разом знаходити дієві рішення», - підсумовують у Черкаській районній військовій адміністрації.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Переважатиме сонячна, суха та комфортна погода

24 серпня 2026, 06:20

Наразі головним у формуванні погоди Черкащини стане масштабний антициклон з центром над Північним морем.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.